www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Wypadek przy Podleśnej

Skrzyżowanie ul. Warszawskiej z Podleśną znają wszyscy kierowcy w Łomiankach odkąd działa tam market wiadomej nazwy. Wszystko wskazuje na to, że przed jego otwarciem nikt nie zastanawiał się nad zwiększonym natężeniem ruchu i komplikacjach jakie mogą z tego wynikać.

Klienci sklepu wyjeżdżając z parkingu w wielu wypadkach nie zwracają uwagi na to, że pierwszeństwo mają samochody jadące Podleśną. Dlatego od jakiegoś czasu w tym miejscu dochodzi do wielu stłuczek – na szczęście niegroźnych, bo prędkość jest niewielka.
Gorzej na skrzyżowaniu z Warszawską. Tutaj auta jak wiadomo jadą dużo szybciej, a wciskający się z podporządkowanej nie zawsze dają im czas na hamowanie.

Dzisiaj jednak sytuacja wyglądała nieco inaczej, jednak to kolejny przykład na to, że w tym miejscu brakuje pasa do skrętu w lewo (takie rozwiązanie jak przy Łomianki Park w Kiełpinie załatwiłoby sprawę).
Od centrum Łomianek ul. Warszawską jechała Skoda Yeti, a za nią Skoda CITIgo. Jak opowiedzieli nam na miejscu mieszkańcy, którzy widzieli zdarzenie, pierwsze auto zahamowało, drugie nie zdążyło na czas. Próbując ominąć skręcającą Yeti, CITIgo zahaczyła go bokiem. Tyle wiemy z relacji świadków. Finalnie czerwona Skoda CITIgo wylądowała w rowie przed przystankiem. Jedna osoba z rozciętą głową został przewieziona karetką do szpitala.

Wypadek spowodował utrudnienia. Ruch na Warszawskiej odbywał się wahadłowo.

Wypadek przy Podleśnej

Wypadek przy Podleśnej

Wypadek przy Podleśnej

Wypadek przy Podleśnej

Wypadek przy Podleśnej

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *