www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Wzorzec Tablicy Osiedlowej

Drodzy Państwo,
w związku z wypowiedzią Zastępcy Burmistrza Łomianek, Pana Piotra Rusieckiego, zamieszczoną na stronie: www.lomianki.pl pod tytułem: "Tablice służyć mają mieszkańcom" przesyłam fotografię będącą potwierdzeniem bardzo szczególnej dbałości Burmistrza o gabloty osiedlowe, która to dbałość, jak pamiętamy, legła u podstaw decyzji o odebraniu kluczy do nich, "nieodpowiedzialnym i niedbałym o powierzony im majątek" osiedlom i sołectwom. Załączone zdjęcie wykonane zostało 3 stycznia 2014 r. Udokumentowano na nim impresję na temat: "Co Pan Burmistrz ma do powiedzenia mieszkańcom za pośrednictwem gabloty osiedlowej?". Od wielu dni cieszy ona oczy mieszkańców naszego osiedla oraz licznie odwiedzających ich gości. "Obiekt" ten usytuowany jest w centralnej części ul. Lwowskiej (Osiedle Prochownia).
Pogodnie usposobiona część mieszkańców naszego osiedla postuluje przesłanie tej gabloty do Sevres pod Paryżem, jako Międzynarodowy Wzorzec Gabloty Osiedlowej (MWGO). Jak wynika z przeprowadzonego na prędce sondażu, nawet najstarsi mieszkańcy nie pamiętają tak twórczego podejścia do zagospodarowania w/w gablot.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na Lwowską !

Wzorzec Tablicy Osiedlowej

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

10 komentarzy

 1. Magda Wójcicka

  No proszę burmistrz Dąbrowski dnia 3 stycznia zaprasza na wigilię 20 grudnia???? To o takich porządkach w tablicach mówił wice burmistrz Piotr Rusiecki?
  Wigilia się odbyła,trochę w tej uporządkowanej przez urząd tablicy ogłoszenie o zamknięciu Domu Kultury się obsunęło:)
  Zaproszenie na Orszak Trzech Króli się pogięło:) a tak to kto dokładnie powiesił na części osiedlowej zaproszenia na 6 stycznia? Urząd czy Przewodniczący Osiedla?
  No cóż jaki gospodarz taki porządek!
  To jak to jest 30 grudnia jest podjęta uchwała o przekazaniu kluczy do tablic Osiedlom i Sołectwom,obowiązuje z dniem podjęcia, to wykonuje te uchwały burmistrz czy nie??
  Miłego sprzątania Panu burmistrzowi życzę.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Ojej

  Jak nazywa sie to zjawisko? Tomek, piotrek i tadek na starych szkapach pedzacych po warszawskiej?

  Orszak trzech sróli;)

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Gas

  Znamienny jest widoczny w tle ( za tablicą), ten drut kolczasty… 🙂

  Swoją drogą regulamin sobie a tablice sobie.
  Niby po połowie, a tu proporcje 2/3 i 1/3… 🙂

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Misiek

  Niby błaha sprawa, ale ten obrazek pokazuje dobitnie jak wygląda zarządzanie Łomiankami i jak to co jest w rzeczywistości ma się do medialnych opowiastek Pana Rusieckiego 🙂
  Coraz mniej osób wierz w te opowiastki.

  0
  0
  Odpowiedz
 5. tolek

  Jak to jest, że w tablicy ogłoszeń na przeciwko domu jednego z najbardziej zagorzałych przeciwników burmistrza (przewodniczącego osiedla prochownia) spadły magnesy.

  A w pozostałych 50 tablicach w Łomiankach magnesy nie spadły?

  Czy magnesy spadły same czy ktoś im jednak pomógł:)

  Opozycji gratuluję pomysłu. To wasz wkład w rozwój Łomianek…

  0
  0
  Odpowiedz
 6. entomol

  Może tam jest jakieś szczególnie promieniowanie, że aż magnesy same spadają? 😉

  0
  0
  Odpowiedz
 7. Magda Wójcicka

  tolek zapraszam pod tablicę Osiedla Łomianki Stare przy bazarku od strony ul. Wiślanej, jest taki sam bałagan jak na osiedlu Prochownia, też burmistrz zaprasza na wigilię, Dom Kultury nadal zamknięty, aha na zaproszeniu na wigilię przyklejono terminy odbioru śmieci( brawo) więc nie opowiadaj bzdur że to przypadek tylko na Prochowni taki porządek jest we wszystkich tablicach.
  Powtarzam jeszcze raz ” jaki gospodarz taki porządek) ale rozumiem Panowie dochodzą do siebie po balu:)w ICDS?

  0
  0
  Odpowiedz
 8. wiki

  Świetnie. Czekamy na wiecej nie cenzurowanych informacji. Już mieszkańcy mają dość propagandy „sukcesu”. To jest skandaliczne, żeby burmistrz wykorzystywał gazete lomiankowska do promocji burmistrza zamiast do rzetelnego informowania

  0
  0
  Odpowiedz
 9. Gas

  Promieniowanie jest zaiste… 😉
  „Magda Wójcicka” – Poczekajmy do środy – ponoć „Pracownik Urzędu” około tego dnia ogarnia (raz na tydzień. tak w ostatnią środę był Nowy Rok – Rozumiem też, że człowiek nie wielbłąd…;) )
  Natomiast wiki – nie wiem czy Wiesz ,ale Gazeta Łomiankowska.pl z tego co wiem to „prywatne” wydawnictwo i dlatego takie treści i duże zdjęcia w niej ostatnio…
  (różne słuchy chodzą ,że z pewnych jednak źródeł jest finansowana z funduszy publicznych, ale nie wiem i się nie wypowiadam.) Ludzie różne rzeczy gadają… 😉

  0
  0
  Odpowiedz
 10. Magda Wójcicka

  Gas, jak nie wykonałam pracy w środę to robię to następnego dnia.
  Od wielbłądów nie oczekuję niczego natomiast od urzędnika owszem.
  Jednak po ujawnieniu bałaganu w tablicach, nie wiem czy we wszystkich) stał się CUD ( pewnie z okazji Święta Trzech Króli) nie czekano do środy.
  GŁ prywatne wydawnictwo Gas nie rozśmieszaj nas. Jeszcze troszeczkę i wszystkiego się dowiemy to znaczy potwierdzimy to co już wiemy.Mleko się już wylało:)

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *