www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

XXI Finał WOŚP w Łomiankach

Już za niecały miesiąc XXI finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku pokieruje nim nowy szef sztabu Michał Naftyński. Nafta (bo tak nazywają go znajomi) związany jest z Orkiestrą od wielu lat jako wokalista różnych formacji rockowych. To za jego sprawąw łomiankowskie finały zaczęła mocnoangażować się Ochotnicza Straż Pożarna,a podczas poprzedniego finałuw auli ICDS to on stał za koncertemrockowym w auli ICDS-u.

Spytaliśmynowego szefa jak będzie wyglądał XXIfinał w Łomiankach.


Kochani,

Sztab jest zgłoszony w Domu Kultury przy ulicy Wiejskiej 12. To matecznik WOŚP w Łomiankach i siedlisko dobrej energii. Tam 13 stycznia będąwydawane i odbierane puszki, tam będzie coś do wypicia i zjedzenia dla wolontariuszy. Tam też będzie odbywała się impreza w sali widowiskowej.Charakter tej imprezy będzie bliższy kulturze przez większe K. Planujemy występy zespołów i solistów dziecięcych, młodzieżowych i dorosłychzwiązanych z DK i pasujących do oferty kulturalnej tego miejsca. Jednocześnie w ICDS planujemy drugą, absolutnie niekonkurencyjną, imprezęprzez duże S jak sport i R jak Rock&Roll. Chcemy zrobić jakieś odjechanie zawody na basenie i mocno rockowo zagrać w auli.
Marzy mi się, że 13 stycznia Łomianki wybuchną wielką pozytywną imprezą na ulicach i w głównych miejscach związanych z różnego rodzajurozrywką. Nie ma tu miejsca na jakiekolwiek konkurowanie, bo wszyscy zbieramy pieniądze na jeden cel. Może do tego czasu pojawią sięjeszcze inne miejsca.
Mamy poparcie DK (siedziba sztabu) i oczywiście OSP Łomianki (współorganizator), ICDS-u oraz naszych kochanych władz samorządowych.Są z nami harcerze, Stowarzyszenie Pracownia Łomianki i wiele osób, które z WOŚP-em w Łomiankach związane są od wielu lat. Jak widaćlubią nas też łomiankowskie media. Teraz szukamy kolejnych osób i firm chcących włączyć się w ten pozytywny młyn. Każdy kto chce cośz siebie dać jest mile widziany. Młodzi i starsi, samotnie i grupowo.

Namiary do mnie: wosp_lomianki@naf.pl lub tel. 660 303 303. Szukajcie też nas na http://www.facebook.com/WospLomianki

Siema

XXI Finał WOŚP w Łomiankach

XXI Finał WOŚP w Łomiankach

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

6 komentarzy

 1. Kot_w_worku

  Gdzie i do kiedy wolontariusze mogą się rejestrować?

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Prawdziwy

  RÓBTA CO CHCETA a ja i tak nie wezme udziału w tej akcji. Wolę wpłacić pieniążki w Kościele do Caritasa.
  Mam nadzieję że mój Burmistrz Tomasz Dąbrowski nie będzie włanczał się w tę akcję.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Mazurek

  Rozumiem tych, którym P. Owsiak może troche działać na nerwy to jego akcję wielce cenię. Dobra robota.
  Tym razem zbiórka między innymi dla ludzi starszych.
  Może uda się pobić zeszłoroczny rekord?

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Bezpieczny

  Prawdziwy i UPR macie rację.
  Lepiej będzie jak Burmistrz Dąbrowski, który wypowiada się w sposób taki jak na koncercie Pietrzaka, nie będzie się włączał w tą niepolityczną akcję.
  Jeszcze coś powie i będzie wstyd.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *