www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

YANINA & THE BEATLES

Artysta, którego nie trzeba rekomendować. Legenda polskiej muzyki rozrywkowej. Gitarzysta, kompozytor, producent i autor tekstów. W ostatnich latach znany szerokiej publiczności przede wszystkim ze współpracy z zespołem MAANAM, a także ze wcześniejszych dokonań duetu SOYKA YANINA, z którym koncertował przez wiele lat w Polsce i zagranicą, nagrywając takie przeboje jak „Tolerancja”” czy „”Dud Niepamięci””.

Muzyka zespołu THE BEATLES towarzyszy artyście od najmłodszych lat. Jako źródło pierwszych fascynacji muzycznych stała się z czasem inspiracją do tworzenia własnych kompozycji.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć nie tylko największe przeboje legendarnej grupy, jak choćby „”Michelle””, „”Get Back”” czy „”Come Together””, ale także kompozycje Krzysztofa Klenczona, słynna „”Tolerancje”” i oczywiście „”Wielkie Podzielenie”” oraz wiele innych autorskich piosenek.
Wszystkie te utwory łączy ze sobą fakt, iż artysta ma do nich bardzo osobisty, wręcz emocjonalny stosunek, co jest gwarancją szczerego przekazu płynącego ze sceny, a wykonywanie ich właśnie w konwencji akustycznej pozwala nadać im oryginalny charakter i wyjątkowe brzmienie.

Lemon Tree, ul. Zachodnia 38
4 grudnia 2013, g. 20.00
Bilety w cenie 35 pln”

YANINA & THE BEATLES

YANINA & THE BEATLES

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *