www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Z międzyparkowaniem na Marymoncie

11 kwietnia 2007 r. o godz. 4.30 uruchomiony został parking „Parkuj i Jedź”” (P+R) zlokalizowany przy stacji metra „”Marymont””. Jest to pierwszy tego typu obiekt w Warszawie i w Polsce.
Symboliczne otwarcie parkingu, z udziałem Zastępcy Prezydenta m. st. Warszawy Jacka Wojciechowicza i dyrektora ZTM Leszka Ruty, odbyło się 11 kwietnia o godzinie 10.00.

W okresie promocyjnym, który potrwa dwa miesiące, z parkingu P+R Metro Marymont mogą korzystać wszyscy kierowcy przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu, bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek opłat.

Parking „”Parkuj i Jedź”” Metro Marymont to pierwszy tego typu obiekt w Warszawie i jeden z pierwszych w Polsce. Na trzech poziomach (ok. 9,7 tys. m. kw.) zmieści się tu ok. 400 samochodów i 20 rowerów. Docelowo, z parkingu będą mogli korzystać kierowcy, posiadający ważny bilet dobowy, trzydniowy, tygodniowy, 30- lub 90-dniowy.
Wjazd będzie swobodny, uzależniony jedynie od wolnych miejsc na parkingu, natomiast podczas wyjazdu, kierowca będzie zobowiązany użyć ważnego biletu w celu otwarcia szlabanu wyjazdowego. Parking będzie czynny codziennie w godzinach 4.30 – 2.30.

Więcej na stronach internetowych http://ztm.waw.pl

źródło: Zarząd Transportu Miejskiego – ztm.waw.pl
redakcja@lomianki.info

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *