Zaginęła Helenka! Pomóżcie!!!
Witajcie!
Wiemy ,że ostatnio nas tu pełno… ,ale bardzo potrzebujemy WASZEJ pomocy!!!
Od 15 października szukamy HELENKI!
KONTAKT: 790 442 015
Jej Właścicielka, napisała:
Moja mała suczka rasy york,zaginęła dnia 15.10.2013 z ulicy Rolniczej w
Łomiankach ok godz 11. Jest bardzo malutka, ma czarny grzbiet i szaro rudy
łepek , ma dwa latka i wabi się Helenka,Hela. Z relacji świadków ok godz
11.30 przebiegła ul Warszawska i wbiegła w Baonu Zośka , dobiegła do
kolejowej i tam próbowano ja łapać ale bez skutku. Pobiegła podobno
szybko w stronę Dziekanowa Leśnego i była widziana ok 21 przy szpitalu.
Następnego dnia ok 23 widziana już była na Dąbrowie w rejonie ul.
Kolejowej i tam jest do dziś dnia widywana… Tak jakby próbowała ta
sama droga wrócić do domu…. Błagam o pomoc w odnalezieniu jej.. Jest
pewnie strasznie zmarznięta , wyczerpana i głodna, a jednocześnie
strasznie wypłoszona,dlatego bardzo ciężko ja złapać , ucieka.
Pomóżcie proszę .
AKTUALNE WIEŚCI O HELENCE (18 października)!
Helenka nadal przemieszcza się w okolicach DĄBROWY w Łomiankach! Widziano ją dzisiaj na Kwiatowej ok. godz. 15:00. PRZYPOMINAMY! „Ma na sobie różową, materiałową obroże”!!!
PROSIMY PODAJCIE DALEJ – POPYTAJCIE ZNAJOMYCH!!! HELENKA NADAL
(18 października) KRĄŻY W OKOLICACH DĄBROWY! Była widziana dziś na ul. Kwiatowej(może Wyjdziecie na spacer po okolicy?)
ZWRÓĆCIE UWAGĘ! Od Sadowej – do Burakowa, aż po Trenów.
KONTAKT 790 442 015
lub psylomianki@tlen.pl
Pozdrawiamy i liczymy na Waszą pomoc!
KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
11 komentarzy
Wyślij komentarz
Michał Koterski spotkał się z młodzieżą z Łomianek. „To od was zależy, jaką jakość będzie miało wasze życie”
- Za każdym hejtem stoi cierpienie, a czasem zwykłe pytanie. "Jak się czujesz?" może uratować komuś życie - mówił...
ZaŁOMOTali po raz siódmy. Festiwal muzyki młodzieżowej w Łomiankach
Przy Centrum Kultury w Łomiankach po raz siódmy rozbrzmiał ŁOMOT. Publiczność mogła usłyszeć różnorodne brzmienia - od...
Łomianki świętowały 75. urodziny Mistrza. Wyjątkowy jubileusz Henryka Miśkiewicza
Tak jak przypuszczaliśmy, jubileuszowy koncert z okazji 75. urodzin Henryka Miśkiewicza okazał się jednym z...
Prezes Komunikacji Miejskiej Łomianki podsumowuje kadencję. Inwestycje, umowa z ZTM, problemy kadrowe
Prezes Komunikacji Miejskiej Łomianki Sp. z o.o. Paweł Gutkowski przedstawił podsumowanie działań realizowanych przez...
„Znowu zostaliśmy postawieni pod ścianą”. Radni wstrzymują decyzję o 10-milionowej pożyczce
Radni Rady Miejskiej w Łomiankach nie poparli projektu uchwały dotyczącej zaciągnięcia pożyczki w wysokości 10 mln zł...
Długi weekend na Mazowszu!
Rowerem, kajakiem albo pieszo. Mazowsze to idealne miejsce dla wielbicieli zamków, skansenów, pałaców, meandrów rzek i...
„Informacje z Mazowsza” – program informacyjny samorządu województwa mazowieckiego #152
A w tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego "Informacje z Mazowsza" mówimy m.in. o...
14,99 proc. podwyżki za wodę i ścieki? ZWiK Łomianki wydał oświadczenie, ale nie odpowiedział na pytania
W trakcie dyskusji o zmianie taryf za usługi wodno-kanalizacyjne wielokrotnie padała liczba 14,99 proc. W związku z...
Dzień Dziecka w Łomiankach. Zobacz relację FOTO-VIDEO z imprezy i życzenia dla najmłodszych
Dużo radości, szczęścia, zdrowia i bezpieczeństwa, szerokiego uśmiechu, spełnienia marzeń, świetnej zabawy, rozwijania...
















Helenka – to chyba aktualnie najbardziej poszukiwany York w Łomiankach?! Mimo tego ,że wyznaczono nagrodę za odnalezienie i Ludzie kojarzą „wydarzenie” Helenki, nadal dziś brak info o niej…
Ona może aktualnie może znajdować się wszędzie – wyczerpana i bez sił na dalszą ucieczkę!
POMÓŻCIE!
Będziemy wdzięczni za jakiekolwiek informację!!!
Powodzenia! Liczę na happy end.
DZIEKANÓW BAJKOWY POMOCY!
Dziś w niedzielę 20 października, ok godz. 10:00 – Helenka była widziana w DZIEKANOWIE BAJKOWYM od strony ul. Rolniczej!
Zwróćcie uwagę!
Życzę znalezienia Helenki. Tylko jedna uwaga, Helena to imię ludzkie, i czas chyba wysilić fantazję by móc zwierzę nazwa nie koniecznie imieniem teściowej czy koleżanki!
Słuchajcie dobrzy Ludzie!
Sunia była widziana dziś rano (jak wspominaliśmy) na wysokości ul. Kopciuszka. (biegła w stronę Kiełpina).
Sama pewnie chce już wrócić do domu, który znajduje się przy Ul. Rolniczej ( na wysokości Mieszka I i Dąbrówki)
Ma jeszcze kawałek drogi do przebycia ,ale jest już bardzo blisko!
Chcemy uczulić WAS z okolic : Dziekanów Bajkowy, Łomianki Chopina i Kiełpin! Helenka znajduje się aktualnie w tych rejonach.
Ona ma coraz mniej sił aby wrócić!
Zwróćcie uwagę – może jest gdzieś w pobliżu Was?!
Dziś, 21 października (poniedziałek), Właścicielka i my nie mamy do tej pory żadnej nowej informacji – ani jednego telefonu… Wierzymy ,że sunia ma jeszcze siły na powrót do domu!
MOŻE JEDNAK KTOŚ JĄ PRZYGARNĄŁ?!
Jeszcze ciepła wiadomość!
„22 października, 22:55 – podobno widziano yorka na Dąbrowie! okolice Kamienistej i Sosnowej!”
Ktoś z Was może tam teraz podejść lub podjechać i sprawdzić ?!
Helenka ODNALEZIONA dziś w Warszawa- Białołęka!
Trafiła już do właścicielki.
Dziękujemy Wszystkim za pomoc! 🙂
Pozdrawiamy!
No proszę jakie szczęśliwe zakończenie 🙂 Ale aż na Białołękę zaszła? Przecież była widziana na Dąbrowie i w Dziekanowie…
entomol z tego co wiemy… Ktoś przygarnął ją 16 października w Dziekanowie i zabrał na Białołękę – więcej szczegółów na naszym profilu FB.
Jeszcze raz dziękujemy za pomoc! Jednak się opłacało!!!
(taka wskazówka na przyszłość, ku zwątpieniu innych) 😉
Pozdrawiamy!
Też śledziłam historię i rozglądałam się dookoła i bardzo się cieszę, że tak miło się zakończyło 🙂