www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Zapraszamy na Orszak Trzech Króli!

Z wielką radością informujemy, że 6 stycznia 2015 roku, po raz drugi ulicami Łomianek przejdzie Orszak Trzech Króli. Ten niezwykle barwny i radosny pochód, podobnie jak w zeszłym roku, rozpocznie się na placu przed kościołem św. Małgorzaty o godzinie 12:30.

Już dziś pragniemy zaprosić wszystkich do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Wyjątkowym, bowiem dzieląc się wspólnie Bożonarodzeniową radością, mamy możliwość współtworzyć bezprecedensowe wydarzenie: największe uliczne jasełka przypominające jedno z najstarszych świąt w kościele.

Tym razem te wyjątkowe Jasełka, których przewodnie hasło to ”Pokój i radość w rodzinie – PROSZĘ, DZIĘKUJĘ PRZEPRASZAM”, zostaną wystawione w około 300 miejscowościach Polski, i w kilkudziesięciu miejscach na świecie.

Niech ten wspólnie podarowany czas, będzie naszym prezentem, jaki możemy ofiarować nowo narodzonemu Dzieciątku: żywym świadectwem naszej wiary, budowaniem wspólnoty i jedności, pomysłem na rodzinne świętowanie, a także zacieśnianiem więzi mieszkańców naszego miasta. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.orszak.org/lomianki

Artur Niegrzybowski


Kliknij w wielbłąda.

Już można głosować na wielbłąda dla Łomianek, który przejdzie razem z nami w Orszaku Trzech Króli 6 stycznia 2015 r.

FUNDACJA ORSZAK TRZECH KRÓLI ufunduje wizytę wielbłąda w tej miejscowości, która uzyska najwięcej głosów w internetowym głosowaniu.Każdy głos się liczy a tak naprawdę każdy adres e-mailowy. Nawet ten najmniejszy. Klikajmy, a wielbłąd sam do nas przyjdzie.

Konkurs Głosuj na Wielbłąda!

Zapraszamy na Orszak Trzech Króli!

Zapraszamy na Orszak Trzech Króli!

Zapraszamy na Orszak Trzech Króli!

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

11 komentarzy

 1. Hubert

  Głos na wielbłąda oddany. Łomianki wygrywają i jest duża szansa, że zwierzę przyjedzie do nas 🙂

  0
  0
  Odpowiedz
 2. A:)

  ja też oddałam głos. GŁOSUJMY !!!!!!!!!!!!!Mamy duże szanse w tej chwili PROWADZIMY.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. arbi

  Głosujmy, głosujmy. Wielbłąd coraz bliżej.

  0
  0
  Odpowiedz
 4. welke

  Właśnie spojrzałem i widzę, że mamy 1254 głosy. Inne miejscowości też się starają. Postarajmy się bardziej, aby nas nie wyprzedzili. Fajnie, by było gdyby na orszaku pojawił się wielbłąd – taka dodatkowa atrakcja.

  0
  0
  Odpowiedz
 5. arbi

  Rozsyłajcie wici dalej bo inne miejscowości gonią. Zostało tylko kilka dni i kiepsko by było przegrac na ostatniej prostej.

  0
  0
  Odpowiedz
 6. demar

  Do pracy, ręce na klawiaturę bo Ostrołęka goni. Już tylko 270 głosów przewagi

  0
  0
  Odpowiedz
 7. welke

  Właśnie, właśnie… goni Ostrołęka i to bardzo. Postarajmy się… Może jeszcze nie wszyscy z Waszych znajomych zagłosowali. Przypominajcie im. Sprawmy radość w tym dniu, szczególnie dzieciom, których w ubiegłym roku było bardzo dużo i miejmy nadzieję, ze w tym będzie podobnie

  0
  0
  Odpowiedz
 8. GENERACJA

  Orszak zeszłoroczny pokazał, że mieszkańcy potrafią się zintegrować. Bylo wspaniale. To też jedna z niewielu inicjatyw bez wszechpochłaniającego „patronatu”, co jeszcze bardziej cieszy.

  0
  0
  Odpowiedz
 9. A:)

  Chyba coś jest nie tak mieliśmy ponad 1200 głosów a teraz mamy tylko 806 i spadliśmy z liderów gdzieś hen w dół O co tu chodzi

  0
  0
  Odpowiedz
 10. A:)

  info ze strony orszaku „informujemy, że w związku ze złamaniem postanowienia pkt. 6 regulaminu zmuszeni jesteśmy unieważnić głosy oddane przy pomocy maili wytworzonych przez automaty oraz roboty generujące maile tymczasowe, co zmieni ilości oddanych głosów na dane miejscowości.

  Konkurs jest na bieżąco monitorowany, każda domena jest sprawdzana. W przypadku dalszych nadużyć głosy będą sukcesywnie unieważniane.

  0
  0
  Odpowiedz
 11. ananke

  Czy wszyscy pamiętali o kroku 4? Nie wystarczy zagłosować na wielbłąda na stronie, potem trzeba ze swojego adresu mailowego kliknąć na link potwierdzający. Może część ludzi tego nie zrobiła?

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *