www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Zaproszenie na spotkanie Łomianki Razem

Witam,

W imieniu Stowarzyszenia Łomianki Razem zapraszam na spotkanie, które się odbędzie 21.10.2013r o godzinie 18.00 w Domu Kultury ul. Wiejska 12A. /sala widowiskowa/

tematy które będą poruszane :

1.Stowarzyszenie ŁR – nasze cele /zaproszenie do wspólnych działań/
2.Trasa S7 – dlaczego powinniśmy działać i lobbować jej budowę.
3.Stan prac nad zmianą studium ( co dalej w tej kwestii)

Ad2. Chcielibyśmy namówić mieszkańców naszej gminy na działania na rzecz trasy S7.

Według naszej oceny trasa S7 jest korzystna dla Łomianek.
Oczywiście będziemy mieli oponentów dlatego też liczymy na pomoc osób, które mogą widzieć ten temat z innej, szerszej perspektywy mającej na celu dobro wspólne – całej gminy.

Z poważeniem

Joanna Roszkowska
Łomianki Razem 2013

Zaproszenie na spotkanie Łomianki Razem

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

3 komentarze

 1. XYZ

  Ostrzegam przed Łomianki Razem.
  Stowarzyszenie właścicieli gruntów i deweloperów promowane przez Nadburmistrza Rusieckiego bierze nasze sprawy w swoje ręce. Szukają żołnierzy do swej brudnej wojny o kasę (na każdym odrolnieniu przebitka kilkadziesiąt razy).
  Jak już dostaną swoje, to muszą to na rzecz patrona odpracować i nagonić mu poparcie.
  Nie mówcie później, że nie wiedzieliście.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. strażnik

  widać,że co poniektórzy obawiają się mieszkańców Łomianek zrzeszonych w stowarzyszeniu Łomianki Razem 2013r.
  Stowarzyszenie działa na rzecz mieszkańców Łomianek – facebook Łomianki Razem 13 serdecznie zapraszamy. Widać,że działania stowarzyszenia odnoszą skutek bo co poniekórzy boją się mieszkańców…
  Zaczęło się od tego,że w 2010r postanowiono i w 2011r to potwierdzono,że niezurbanizowany obszar wydzieli się z obszaru doliny łomiankowskiej i nazwie się go 4.2a. Na tym obszarze wykupywano w 2008 i 2009 roku działki za gorsze od pierwotnych właścicieli gdyz nikt nie przypuszczał,że obszar niezamieszkały może stać się wartościowy…a tu nagle stworzono obszar 4.2a dając możliwość zabudowy na małym obszarze tylko wąskiej grupie szczęśliwców, którzy kupili przypadkiem sobie tam działki…mieszkańcy już zurbanizowanych pozostąłych obszarów doliny łomiankowskiej poczuli się pokrzywdzeni i założyli stowarzyszenie gdyż w studium dotyczącym obszarów 4.1 jest zakaz jakiejkolwiek zabudowy mieszkaniowej poza rolniczą i agroturystyczną i to na wybranych działkach… Wątpliwości moim zdaniem są uzasadnione i pytania również…dlaczego na obszarze niezurbanizowanym 4.2a będzie można budować a na obszarach zurbanizowanych 4.1 nie skoro te obszary to jedna dolina łomiankowska… Pan Rusiecki nie jest patronem stowarzyszenia kto tak twierdzi ten delikatnie mówić mija się z prawdą…Ktoś tutaj się boi czyżby ktoś się bał utraty synekur?

  0
  0
  Odpowiedz
 3. strażnik

  Idą wybory idą okręgi jednomandatowe…Partie polityczne są wszędzie nawet w samorządach…widzimy wszyscy jak partie polityczne poczynają sobie w Sejmie…czy chcemy tego w samorządzie? Moim zdaniem partie polityczne nie powinny być w samorządach bo to wypacza ideę samorządu…Przy urnie wyborczej podsumujemy i partie wyborcze dotychczas reprezentowane w radzie miejskiej i Radnych…my mieszkańcy mamy \\\\\\\\\\\\\\\”broń\\\\\\\\\\\\\\\”” w postaci naszych głosów…,które oddamy przy urnie wyborczej podsumowując pracę Radnych..WYRUGUJMY PARTIE POLITYCZNE Z SAMORZĄDÓW…”

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *