Zarządzana przez Nhood Services Poland Galeria Łomianki z certyfikatem OBIEKT BEZ BARIER
Galeria Łomianki jako pierwsza w portfolio nieruchomości zarządzanych przez zespół Nhood Services Poland otrzymała certyfikat OBIEKT BEZ BARIER. Fundacja Integracja przyznaje go miejscom, które spełniają najwyższe standardy dostępności architektonicznej, w tym ułatwiają wizytę osób z ograniczoną sprawnością.
Globalna strategia Nhood zakłada tworzenie lepszych miejsc, czyli tętniących życiem przestrzeni o różnorodnych funkcjach i znaczeniu dla lokalnych społeczności, z uwzględnieniem zasad zrównoważonego rozwoju.

Galeria Łomianki otrzymała certyfikat OBIEKT BEZ BARIER.
Zespół Nhood Services Poland projektuje nowe inwestycje i przekształca zarządzane nieruchomości, aby odpowiadały na oczekiwania i potrzeby użytkowników oraz łączyły lokalne społeczności. W przypadku istniejących obiektów firma wprowadza liczne udogodnienia, które sprawiają, że są dostępne dla wszystkich. Te działania wpisują się w obszar społeczny firmowej strategii ESG.
– Przeprowadzone przez nas działania, zostały wysoko ocenione przez audytorów i 31 marca dołączyliśmy do prestiżowego grona OBIEKTÓW BEZ BARIER. Co dla nas wyjątkowo ważne w procesie oceny uczestniczyli nie tylko eksperci ds. dostępności, lecz również osoby testujące z różnymi niepełnosprawnościami, co zapewniło wnikliwe i praktyczne podejście do oceny naszego obiektu – podkreśla Agnieszka Małysa-Bartos, manager ds. Zarządzania Nieruchomościami w Galerii Łomianki.

– Przeprowadzone przez nas działania, zostały wysoko ocenione przez audytorów – podkreśla Agnieszka Małysa-Bartos, manager ds. Zarządzania Nieruchomościami w Galerii Łomianki.
Uzyskanie certyfikatu OBIEKT BEZ BARIER przez Galerię Łomianki poprzedzał pomyślnie zakończony audyt dostępności architektonicznej. Obejmował nie tylko szczegółową wizję lokalną, analizę planów architektonicznych, lecz również rekomendacje zmian w obiekcie i jego otoczeniu.
– Zrobiło na nas ogromne wrażenie zaangażowanie przedstawicieli Nhood Services Poland w proces certyfikacji Galerii Łomianki. W wyniku zaleceń z audytu, wprowadzano wiele zmian, które mają wpływ na zwiększenie dostępności dla wszystkich klientów. Jako Fundacja Integracja, od lat działamy na rzecz poprawy jakości życia osób z niepełnosprawnością w Polsce i pokazujemy, że ma to wpływ na komfort nas wszystkich, również osób starszych, rodzin z dziećmi, więc każde kolejne miejsce wspierające naszą idę dostępności, raduje nasze serca – mówi Jarosław Bogucki, Dyrektor ds. rozwoju Integracja LAB w Fundacji Integracja.
– Cieszymy się, że zmiany, które wprowadziliśmy w Galerii Łomianki zostały docenione certyfikatem OBIEKT BEZ BARIER przyznawanym przez Fundację Integracja – dodaje Piotr Chmielewski, ESG Manager w Nhood Services Poland.
Galeria Łomianki wyróżniona certyfikatem OBIEKT BEZ BARIER jest miejscem przyjaznym wszystkim odwiedzającym niezależnie od wieku, czy ewentualnych problemów z poruszaniem się. W obiekcie znajdują się liczne udogodnienia, z których mogą korzystać wszyscy. Galeria handlowa jest jednopoziomowa, a szerokie korytarze umożliwiają bezproblemowe poruszanie się osób na wózkach inwalidzkich i rodzin z małymi dziećmi w wózkach. Do potrzeb różnych grup klientów zostały dostosowane również elementy małej architektury, toalety oraz pokój rodzica i dziecka. Dodatkowo na bezpłatnym parkingu przed Galerią Łomianki można znaleźć 35 powiększonych miejsc parkingowych dla osób z niepełnosprawnościami oraz 28 specjalnych miejsc dla kobiet w ciąży i dla rodzin z dziećmi. W trakcie certyfikacji Nhood Services Poland wprowadził również wiele udogodnień dla osób, które mają problem ze wzrokiem, zamontowano również ergonomiczne ławki i uzupełniono procedury obsługi klienta.
Podwarszawska Galeria Łomianki oferuje klientom nie tylko wygodne zakupy, lecz organizuje również ciekawe wydarzenia adresowane do rodzin z dziećmi, w tym bezpłatne warsztaty, spektakle teatralne, wymiany sąsiedzkie, a także akcje charytatywne i wydarzenia edukacyjne. Właścicielem Galerii Łomianki jest Ceetrus Polska, a za kompleksowe zarządzanie obiektem odpowiada zespół Nhood Services Poland.
DODATKOWE INFORMACJE
O Nhood Services Poland
Nhood Services Poland świadczy kompleksowe usługi dla branży nieruchomości komercyjnych, by wspierać działalność swoich klientów i kreować przestrzenie tętniące życiem. Portfolio usług firmy, w ramach linii biznesowych Property & Asset Services (PAS), Development (DEV) oraz Resources, Fund & Investment (RFI), obejmuje m.in. zarządzanie obiektami handlowymi, wynajem powierzchni handlowej, reprezentacja najemców zarządzanie procesami deweloperskimi, asset management, marketing, ESG, sprzedaż terenów pod inwestycje. Spółka kompleksowo zarządza 25 centrami i galeriami handlowymi o łącznej powierzchni blisko 700 tys. mkw. Jako komercjalizator reprezentuje 55 centrów handlowych.
Zespół Nhood Services Poland tworzy innowacyjne wielofunkcyjne projekty o wyjątkowej skali, licznych funkcjach i zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Są to przestrzenie przyjazne lokalnym społecznościom i dopasowane do istniejącej tkanki miejskiej. Firma podejmuje się także innych ambitnych projektów deweloperskich i obsługuje transakcje sprzedaży terenów inwestycyjnych Ceetrus Polska o powierzchni 160 ha, oferując klientom nowe możliwości biznesowe.
Więcej informacji na https://nhood.pl oraz https://www.linkedin.com/company/nhoodservicespoland
O Ceetrus
Ceetrus to firma z branży nieruchomości, której misją jest sprawianie, by nieruchomości prosperowały z myślą o mieszkańcach i razem z nimi. Firma inwestuje w obiekty handlowe i projekty rewitalizacji obszarów miejskich oraz przedsięwzięcia mixed-use, mając na celu budowanie odpornych miast oraz zrównoważone przekształcanie miejsc i regionów. Ceetrus buduje partnerstwa, aby rozwijać i pielęgnować ekosystemy poprzez trzy strategiczne działania: maksymalizację użyteczności swoich aktywów, regenerację środowiska oraz badania nad nowymi koncepcjami i technologiami niskoemisyjnego budownictwa. Ceetrus posiada portfel nieruchomości o wartości ponad 8 miliardów euro i powierzchni blisko 20 milionów m², obejmujący prawie 300 obiektów komercyjnych i 50 projektów deweloperskich w 10 krajach. Ceetrus powierza zarządzanie swoimi aktywami firmie usługowej Nhood w celu ożywienia, rewitalizacji i przekształcania swoich nieruchomości.
Kontakt dla mediów:
Agnieszka Kropiwiec | Biuro prasowe Nhood Services Poland | nhood@redcomm.pl |+48 22 633 06 78
KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
1 komentarz
Wyślij komentarz
Burmistrz Łomianek spotka się z Prezydentem Warszawy w sprawie problemów z dojazdem z Łomianek do Warszawy
W przyszłym tygodniu ma odbyć się spotkanie prezydenta m.st. Warszawy Rafała Trzaskowskiego z burmistrzem Łomianek...
Sołectwo Łomianki Chopina zaprosiło na Magiczne Warsztaty Mikołajkowe
Magiczne Warsztaty Mikołajkowe, zorganizowane przez sołtysa i Radę Sołecką sołectwa Łomianki Chopina, zgromadziły...
25-lecie Fundacji Otwarte Ramiona z Dziekanowa Leśnego. Ćwierć wieku wsparcia i rehabilitacji
Fundacja Otwarte Ramiona świętuje 25-lecie działalności. Podczas jubileuszowej gali przedstawiono historię...
Przemówienia, przecięcie wstęgi… oficjalnie otwarto nowy Ośrodek Pomocy Społecznej w Łomiankach
Oficjalnie otwarto nową siedzibę Ośrodka Pomocy Społecznej w Łomiankach. Inwestycja, którą zaplanowano i rozpoczęto w...
Bielany ponownie rozbłysną świętami. Świąteczne akcenty w Galerii Młociny
Przed Galerią Młociny powstanie ogród pełen świątecznych iluminacji. Będzie można bezpłatnie zobaczyć piękne figury...
Rozmowy o KPO i komunikacji. Burmistrz Łomianek w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej
Burmistrz Łomianek Tomasz Dąbrowski oraz jego zastępca Bogusław Białowąs spotkali się w Ministerstwie Funduszy i...
Decyzja zapadła: Mieszkańcy Łomianek będą blokować wyjazd z Warszawy
Mieszkańcy Łomianek zapowiadają protest przeciwko korkom na trasie Łomianki–Warszawa. Podczas spotkania...
Choinka, kolędy i kiermasz – Szkoła Podstawowa nr 1 w Łomiankach rozpoczyna świąteczny czas
Rada Rodziców SP nr 1 w Łomiankach ponownie wprowadziła świąteczny klimat przed szkołą, organizując wspólne ubieranie...
Łomiankowski Ośrodek Pomocy Społecznej przeniósł się do nowej siedziby
W przeddzień oficjalnego otwarcia nowej siedziby Ośrodka Pomocy Społecznej w Łomiankach zapytaliśmy dyrektor OPS,...














Fajnie, że potrzeby są zauważane i galeria jest faktycznie funkcjonalna, tylko szkoda, że oferta sklepów jest dość ograniczona. Mówi się często o kinie, choć to by było chyba mało rentowne, jak widać ilu klientów ma kino w galerii Młociny, jest pusto. Szkoda że nie ma już sklepu sportowego, że oferta z ubraniami, obuwiem jest uboga. Czy jest szansa na rozszerzenie oferty?
Kiedyś często pojawiały się w Info Łomianki zaproszenia na atrakcje dla dzieci i nie tylko dzieci. Teraz tego nie ma, albo jest mało. Czy nic nie organizujecie, czy nie przekazujecie takich informacji? CHętnie bym skorzystała.