www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Zawody chartów i Bal koniarza…

19.02.2011 roku w Klubie WILCZENIEC odbędą się impreza zatytułowana Zimowe próby pracy smyczy chartów. Na te niecodzienne zawody organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców Łomianek w godzinach 12.00-16.00 – wstęp wolny, żurek i bigos po 10 zł, wilcze frytki – 5 zł. herbata – 3 zł.

Wyścigi chartów stanowią jednocześnie przedsmak imprezy, na której każdy szanujący się koniarz być musi – Balu Koniarza w staropolskim stylu. Organiatorzy zapowiadają impreze w iście staropolskim stylu – „Nie zasiadamy na stałe, zmieniamy miejsca, rodzaje muzyki, atrakcje. Przybywających witamy siarczystym grzańcem, rozgrzewającym ciepłem ogniska, żywą muzyką. Potem podajemy coś gorącego, żeby zabezpieczyć na długą „”walkę”””” wieczoru i nocy. Dania gorące podamy trzykrotnie, zimne oczekiwały będą w bufetach cały czas. Atrakcją kulinarną będzie płonący dzik, podawany z kaszą i bigosem. Napoje zimne i gorące bez ograniczeń…””

Wszystko to odbędzie się dnia 19 lutego 2011, Klubie WILCZENIEC za drobną opłatą 185 zł od gościa pojedynczego, 350 zł od pary. W cenę wliczona butelka gorzałki na parę. Alkohole w barze z rabatem 30%, płatne oddzielnie.

Dodatkowe informacje: KLUB WIEJSKI WILCZENIEC, ul. Kościelna Droga 10,
tel. (0-22) 751 97 77, e-mail: klub@wilczeniec.pl, www.wilczeniec.pl

źródło: Klub Wilczeniec
redakcja@lomianki.info

Zawody chartów i Bal koniarza...

Zawody chartów i Bal koniarza...

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *