www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Zbudujmy wspólnie hotel dla małych zwier

Już w najbliższy piątek 6 maja Centrum Handlowe Auchan Łomianki zaprasza wszystkich uczniów na wspólne budowanie hotelu dla ptaków i owadów. To kolejny etap stworzenia miejskiego azylu dla małych zwierzątek, który powstanie na terenie CH Auchan.

Pierwszy etap budowy miejskiego azylu dla małych zwierzątek rozpoczął się 29 kwietnia na terenie CH Auchan, a udział w nim wzięli uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Moja Szkoła” w Łomiankach. Wspólne kopanie i grabienie miejsca na azyl sprawiło uczestnikom sporo radości. Kolejny etap lokalnej, ekologicznej inwestycji to budowa hotelu dla owadów zapylających, która odbędzie się 6 maja.

Na wszystkie dzieci z łomiankowskich szkół oraz z przedszkoli czeka mnóstwo dobrej zabawy. Warto połączyć siły, by stworzyć wyjątkowe miejsce, gdzie ptaki i owady będą mogły bezpiecznie żyć i rozmnażać się w idealnych warunkach, mimo że jesteśmy w mieście.

– Wszelkie akcje mające na celu promocję ekologii i zachęcające dzieci do mądrych zabaw na dworze są dla nas bardzo ważne i z radością się w nie angażujemy. Widzimy, że dzieci z Łomianek zamiast siedzieć przed telewizorem czy grać w gry komputerowe, chętnie biorą udział w wydarzeniach, które przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego. Zapraszamy wszystkie dzieci z Łomianek i okolic do wspólnej zabawy w pożytecznym celu – mówi Dagmara Michalec, manager ds. marketingu CH Auchan Łomianki.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Organizatorami wydarzenia są CH Auchan, Fundacja Promocji Rekreacji „KIM” i Moja Szkoła.

Zbudujmy wspólnie hotel dla małych zwier

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

2 komentarze

 1. Piotr

  Czytałem o tym pomyśle w gazecie Info Łomianki. Szkoda, że wcześniej nie wrzuciliście tej informacji, bo akurat miałem dziś wolny dzień z synem, a podejrzewam, że już po budowaniu.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. mama mama

  Fajny hotel stoi na placu zabaw przy Akacjowej! Ciekawe kiedy się tam zadomowią pierwsi goście 🙂

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *