www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Zdecydowanie warto zajrzeć

W Dąbrowie przy ul. Zachodniej powstała nowa restauracja LEMON TREE. Miejsce na pierwszy rzut oka przyjazne, z klimatem – wystrój przemyślany. Obsługa profesjonalna, szybka i bez zbędnego formalizmu. Generalnie swojsko, ale i bez tzw. przegięcia.

Menu dość urozmaicone – z ukierunkowaniem na śródziemnomorskie. Ja osobiście szczególniepolecam sałatkę grackę z suszonymi pomidorami (16 pln). Jak mówią właściciele:”Mamy fajne wina, włoskie. Będzie ich jeszcze więcej, bo ciągle sprowadzamy nowe. Mamygenialne zupy, naprawdę są świetne i ludzie je kochają. Troche mi trudno coś konkretnie polecać, bo ja uważam, że mamy naprwawdę zdolnych kucharzy. Polędwica z grilla bije rekordypopularności od pierwszego dnia, a na krewetki ludzie przychodzą też wiernie. Mamy piwoCiechan w różnych smakach – bardzo polecamy i promujemy, sami jesteśmy fanami :)””.W restauracji – co moim zdaniem bardzo ważne – na szczęście nie słychać natrętnejw brzmieniu i natężeniu muzyki disco, techno czy mizernego popu. Dźwięki z głośnikównie przeszkadzają w konsumpcji czy pogaduszkach ze znajomymi.

Właściciele – korzystając z bliskości KPN oraz okoliczności przyrody (niepowtarzalnych)– zapraszają do siebie wszystkich spacerowiczów, nie tylko mieszkańców Dąbrowy.W przyszłości planują uruchomić wypożyczalnię rowerów.

Dla wszystkich, którzy nie potrafią żyć bez komputera rozpuszczono w powietrzu internetwifi, więc spokojnie można popracować/porozrywać się przy kawie.

Osobiście uważam, że tego typu miejsce było w Łomiankach (a zwałaszczaw Dąbrowie) wręcz niezbędne. Sumując – miło, smacznie, niedrogo.

Właściciele mówią, że otwierając LEMON TREE spełnili swoje marzenia. Polecam zajrzeć i skonfronować efekt tego spełnienia z rzeczywistością. Zdecydowanie warto 🙂

Lokalny Konsument

Zdecydowanie warto zajrzeć

Zdecydowanie warto zajrzeć

Zdecydowanie warto zajrzeć

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *