www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Zielone w październiku i listopadzie

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach Sp. z o.o. przekazuje nowy harmonogram odbioru odpadów zielonych w Gminie Łomianki październiku i listopadzie 2019 r.

__________________________

REJONY ODBIORU ODPADÓW ZIELONYCH:

Rejon 1A (Dąbrowa Zachodnia):
Brzozowa, Magnolii, Modrzewiowa, Ułanów Jazłowieckich, Wiślana (od Kampinoskiej do Kolejowej), Zachodnia (od Sierakowskiej do Wiślanej), Zielona.

Rejon 1B (Dąbrowa Zachodnia i Osiedle Kwiatowe):
Długa (od Grzybowej do Wiślanej), Dobra, Fiołka, Francuska, Irysa, Kolejowa (nr nieparzyste od 67 do 119), Krokusa, Nowa, Michałowicza, Przebiśniega, Rajska, Rzemieślnicza, Sasanki, Stara, Szpitalna (od Kolejowej do Zachodniej), Wiosenna (od Kolejowej do Zachodniej), Zawilca.

Rejon 2A (Dąbrowa Leśna):
Akacjowa, Grzybowa, Kalinowa, Kampinoska, Konwaliowa, Kwiatowa, Leśnych Dębów, Łyżwiarska, Macieja Rataja, Młocińska, Narciarska, Partyzantów, Pionierów, Sezamkowa, Słoneczna, Sportowa, Świerkowa, Wesoła, Żywiczna.

Rejon 2B (Dąbrowa Leśna):
Asfaltowa, Brukowa (od Akacjowej do Kolejowej), Długa (od Brukowej do Grzybowej), Borzobohatego od nr 12, Graniczna, Ludowa, Równa, Szeroka, Śliska, Wąska, Wyboista.

Rejon 3 (Łomianki Górne):
Agawy, Baonu Zośka, Gospodarcza, Kaktusowa, Kasztanowa, Kolejowa (nr. parzyste od Mokrej do Wiślanej), Krzywa, Miłosna, Mokra, Orzechowa, Palmowa, Podleśna, Przygodna, Romantyczna, Sierakowska (od Kolejowej do Warszawskiej), Stanisława Konarskiego, Stanisława Staszica, Warszawska (od Armii Poznań do Wiślanej), Wiosenna (od Kolejowej do Warszawskiej), Zalotna.

Rejon 4 (Łomianki Centralne i Łomianki Majowe):
1 Maja, 22 Września, 3 Maja, 9 Maja, Boczna, Działkowa, Ferrytowa, Kusocińskiego, Jaśminowa, Kolejowa (nr parzyste od Brukowej do Wiślanej), Kosynierów, Krótka, Leśna, Maciejowicka, Majowa, Malarska, Normatywna, Okrężna, Osiedlowa, Poprzeczna, Przeskok, Racławicka, Szkolna, Szpitalna (od Kolejowej do Warszawskiej), Warszawska (nr nieparzyste od Brukowej do Wiślanej), Wiślana (od Kolejowej do Warszawskiej).

Rejon 5 (Łomianki Pawłowo, Ł. Prochownia, Ł. Chopina i Ł. Dolne):
Arciszewskiego, Al. Chopina (od Wiślanej do Szymanowskiego), Dębowa, Fabryczna, Brühla, Bołtucia, Jana Kiepury, Jeziorna, Kazimierza Lisieckiego, Krajobrazowa (bez nr 36), Baczyńskiego (zabudowa jednorodzinna), Pobożnego, Lalkowa, Lwowska, Łąkowa (od Brukowej w stronę Polnej), Łużycka, Pawłowska, Polna, Prochowni, Spokojna, Szczytowa, Warszawska (nr parzyste od Brukowej do Wiślanej), Wiślana (od wału do Warszawskiej), Szpilmana, Zielonej Łąki, Cicha.

Rejon 6A (Łomianki Stare):
Aleksandra Fredry, Dąbrówki, Bolesława Chrobrego, Gościńcowa, Kmicica, Marcina Kasprzaka, Mieszka I, Oleńki, Spacerowa, Szczęśliwa, Wiejska, Włościańska, Zagłoby.

Rejon 6B (Łomianki Trylogia, Ł. Powstańców):
Adolfa Pilcha, Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Stefana Wyszyńskiego, Wojska Polskiego, Jedności Robotniczej, Mikołaja Reja, Parkingowa, Podbipięty,Powstańców Kampinosu, Powstańców Warszawy, Skrzetuskiego, Weteranów, Wjazdowa, Wołodyjowskiego.

Rejon 7A (Łomianki Chopina):
Al. Chopina (od Armii Poznań do Szymanowskiego), Czesława Niemena, Henryka Wieniawskiego, Ignacego Jana Paderewskiego, Józefa Elsnera, Karola Szymanowskiego, Stanisława Moniuszki, Wojciecha Bogusławskiego, Wspólna.

Rejon 7B (Łomianki Chopina, Ł. Dolne i Kępa Kiełpińska):
Azalii, 6 Pułku Piechoty, Bacha, Vivaldiego, Brzegowa, Gajowa, Grażyny Bacewicz, Kilara, Kościelna Droga, Krajobrazowa 36, Majora Bronisława Kamińskiego, Podwale, Witolda Lutosławskiego.

Rejon 8A (Kiełpin):
Bukowa, Cyprysowa, Eugeniusza Lokajskiego, Henryka Sienkiewicza, inż. Antoniego Kocjana, Jałowcowa, Jarzębinowa, Klonowa, Leszczynowa, Partyzanta Józefa Niegodzisza, Porzeczkowa, ppłk Józefa „Szymona” Krzyczkowskiego, Truskawkowa, Wiązowa, Wiklinowa, Żołnierzy Narwiku.

Rejon 8B (Dziekanów Bajkowy):
Baśniowa, Bolka i Lolka, Czerwonego Kapturka, Dobrej Wróżki, Jana Brzechwy, Kaczki Dziwaczki, Kolejowa (nr parzyste od Graniczka do Witosa), Kopciuszka, Koszałka Opałka, Kota w Butach, Krasnoludków, Marii Kownackiej, Stanisława Mikołajczyka, Waligóry, Wincentego Witosa, Złotej Rybki.

Rejon 9 (Kiełpin, Rolnicza w Łomiankach i Kiełpinie):
Al. Chopina (od Cienistej do Ogrodowej), Andersena, Armii Poznań, Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Cienista, dr. Jana Cebertowicza, Gruszkowa, Gwiaździsta, Jana Dąbrowskiego, Jesionowa, Klonowy Park, Koncertowa, Morelowa, Ogrodowa, prof. Stanisława Brzósko, Rolnicza (od Wiślanej do Wiklinowej), Warszawska (od Armii Poznań do Wiklinowej), Willowa, Wiśniowa.

Rejon 10A (Dąbrowa, Dziekanów Leśny):
Cisowa, Lutza, Kolejowa (nr nieparzyste od Sierakowskiej do Szymczaka), Kołłątaja, Łuże, Ofiar Katynia, Pogodna, Akinsa, Prosta, Równoległa, Sierakowska (od Łuże do Kolejowej), Zachodnia (od Sierakowskiej do lasu).

Rejon 10B (Dziekanów Leśny):
Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Cypriana Kamila Norwida, rotmistrza Witolda Pileckiego, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Juliusza Słowackiego, Lotników Alianckich, Marii Konopnickiej, Marii Rodziewiczówny, Miła, Miodowa, Niska, sierż. Władysława Szymczaka, Torfowa, Wierzbowa, Władysława Stanisława Reymonta.

Rejon 11 (Dziekanów Nowy, Dz. Polski i Sadowa):
Biedronki, Błotna, Borówkowa, Czarodziejskiej Góry, Jagodowa, Kolejowa (od Witosa do Pieńkowa), Królowej Marysieńki, Literacka, Mistrza i Małgorzaty, Odysei, Piękna, plut. Klemensa Lipińskiego, Podróżna, Poziomkowa, Przy Jeziorze, Rolnicza (od. Wiklinowej do Pieńkowa), Sielanki, Stefana Batorego, Strzelecka, Środkowa, Turystyczna, Wakacyjna, Wędkarska, Władcy Pierścieni, Wędrowców, Wrzosowa, Zaciszna, Zagórze.

Rejon 12A (Dąbrowa Rajska):
Aleja Lip, Borzobohatego do nr 11, Dolna, Glinianki, Górna, Jodłowa, Kamienista, Kolejowa (nr. nieparzyste od Brukowej do nr 65), Osikowa, Pancerz, Piaskowa, Sosnowa, Starej Cegielni, Stary Tor, Wydmowa, Żwirowa.

Rejon 12B (Buraków):
Brukowa (od Kolejowej do oczyszczalni), Elizy Orzeszkowej, Sobieskiego, Poniatowskiego, Przyłuskiego, Łąkowa (od Brukowej w stronę Burakowa), Mała, Olszynowa, Parkowa, Pastewna, Przechodnia, Przelotowa, Przełajowa, Staromiejska, Stefana Czarnieckiego, Ślepa, 11 Listopada, Tadeusza Kościuszki, Warszawska (nr parzyste od 12 do 80), Wólczyńska, Wałowa, Zaułek.

Rejon 13 (osiedla Baczyńskiego, Równoległa i inne):
Zabudowa wielorodzinna

Zielone w październiku i listopadzie

Zielone w październiku i listopadzie

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *