www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Zima – aktywnie

Dla wszystkich, którzy spędzają ferie szkolne w Łomiankach i dla tych, którzy cierpią na ferment twórczy Dom Kultury w Łomiankach w tym roku ciekawą propozycję na aktywne popołudnia.

W pierwszym tygodniu ferii zapraszamy gimnazjalistów, licealistów i studentów, a także innych miłośników fotografii na warsztaty fotograficzne. Warsztaty zaczną się w poniedziałek 11.02 o 15.00 w Domu Kultury i potrwają do piątku 15.02.2008r planujemy zakończyć je wystawą zdjęć, którą przygotują sami uczestnicy. Każdego dnia będziemy zajmować się innym aspektem fotografii od szczypty teorii przejdziemy do praktyki. Działania warsztatowe będą polegały na pracy ze sprzętem fotograficznym: aparaty, statyw, światło, blenda oraz z materiałami plastycznymi. Po każdym spotkaniu wszyscy otrzymają zadanie domowe, którego efekty w miarę możliwości będziemy omawiali na początku kolejnego spotkania.
Nad całością warsztatów będzie czuwała Agnieszka Pajączkowska, która z wyróżnieniem ukończyła Studium Fotografii Związku Polskich Artystów Fotografików, a obecnie razem ze studentami Instytutu Kultury Polskiej przygotowuje projekt fotograficzny na Krakowskim Kazimierzu.

W drugim tygodniu ferii też nie zabraknie twórczej atmosfery w Domu Kultury.
18.02 od 15.00 do 19.00 zapraszamy wszystkich na warsztaty twórcze pt: „Przyciąganie”” podczas, których będzie można wykonać rzeźbę instalację. A od wtorku 19.02 do piątku 22.02 miłośnicy sztuk walki, tańca i brazylijskich rytmów będą mieli okazje wziąć udział w energetycznych warsztatach capoeiry – wywodzącej się z tradycji afrykańskiej i brazylijskiej formy taneczno-ruchowej imitującej walkę. Specjalnie dla nas z Torunia przyjedzie wraz ze swoimi przyjaciółmi Robert Mątewski lider grupy Capoeira Angola.

Luty w tym roku w Łomiankach będzie wyjątkowo gorącym miesiącem. Zapraszamy!!!

Karolina Pluta
Dom Kultury w Łomiankach

Zima – aktywnie

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *