www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Zmiany w Studium #2

23.05.2013 Radni naszej gminy podjęli uchwałę w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany w studium.

To był piękny gest wobec Mieszkańców, ale teraz Rada z Burmistrzem kłóci się teraz skąd wziąć środki na ten cel. Gdzie znaleźć 30.000 zł w wielomilionowym budżecie Gminy?
Jeżeli oba organy nie rozwiążą tego „problemu” możliwie szybko, to będzie to świadczyło o tym, że „ściemniają” i kpią sobie z Mieszkańców. Jesteśmy zdeterminowani i w razie czego sami zrobimy składkę na ten cel.

Stowarzyszenie Łomianki Razem 2013

Poniżej prezenatacje pdf zawierające wnioski do zmiany studium.


Załączone dokumenty:
Łomianki Razem Wnioski.pdf

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

6 komentarzy

 1. czytelnik info

  Bardzo napastliwa działalność Łomianki Razem budzi moje obrzydzenie. Z każdej lodówki Łomianki Razem 🙁
  Czy nie możecie napisać wszystkiego co chcecie napisać w jednej informacji? Każdy ma prawo do informowania, co słusznie gwarantuje jedyny niezależny nadawca z Info Łomianki, ale zachowajcie rozsądek. Powielanie nic nie da, raczej zniechęci.
  Nie wszyscy z ponad 25 000 mieszkańców Łomianek są zainteresowani tym, że kilka osób i deweloperów chce zwiększyć wartość działek rolnych w na terenach zalewowych.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. do czytelnik info

  Nie zna Pan KILKUSET osób walczących o swoje ziemie więc jak Pana bierze obrzydzenie,że KILKUSET właścicieli gruntów wreszcie upomniało się o RÓWNE PLANY DLA WSZYSTKICH to niech Pan sobie ulży… i zwymiotuje, a nie pisze głupoty na tym forum…Próbuje Pan dezawuować Łomianki RAZEM 13 oddolną incjatywę KILKUSET właścicieli gruntów i mieszkańców Łomianek..jeżeli skąd Pan wie co myśli większość? Ma Pan upoważnienie do reprezentowania 25000mieszkańców? czy mówi PAn to w swoim imieniu? Widać,że społeczeństwo obywatelskie rodzi się…i dobrze lecz niektórzy zwyczajnie boją się kontroli obywatelskiej i tyle…
  Gdzie Pan był jak zezwolono ( studium i potem plan) na lokalizację BLOKÓW przy Chopina na dosłownie kilku działkach (plan 5.2 – Chopina) Gdzie Pan był gdy zmieniano studium w obszary 4.3 i 4.2a ; 6.5 ; 6.4 dopuszczając zabudowę dla nielicznych? Widać,że zawiść i zazdrość nie znają granic w Polsce ehhh szkoda gadać…ale nie martw się Pan i tak Łomianki Razem robią wielką robotę – jako oddolne stowarzyszenie MIESZKAŃCÓW I WŁAŚCICIELI GRUNTÓW a niektórzy widocznie boją się,że POWSTAŁA KONTROLA OBYWATELSKA poczynań Burmistrza i Rady…odtąd mieszkańcy się dowiedzą jak głosowaliście Radni i jakie stanowisko w jakich sprawach ma Burmistrz…

  0
  0
  Odpowiedz
 3. tadek

  Łomianki Razem to właściciele gruntów, ale i deweloperzy, biura nieruchomości oraz geodeci, którzy na tym zbijają pieniądze. Poziom prezentują mniej więcej taki jak sami piszą na forum GW:

  „lomianki_razem 02.07.13, 21:36

  Wreszcie się zorganizowaliśmy. Jesteśmy zdeterminowani, nie damy się bezradniakom ani malkontentom. Mamy po naszej stronie jedyną realną siłę w tym mieście – wiceburmistrza. Reszta to nieudacznicy, którym chodzi o to żeby się popisać, pokazać jacy są wspaniali. Im nawet nie chce się walczyć. Już na starcie są przegrani. Łomianki Razem to jedyna organizacja, która jest skuteczna. Udowodniliśmy to jeszcze zanim się zarejestrowaliśmy. Kto będzie z nami ten wygra. Jeszcze jest szansa do nas się przyłączyć. Jesteśmy w stanie wszystko załatwić. Nawet to co było dotychczas niemożliwe. To my rozdajemy karty, od nas zależy gdzie i co będzie budowane. Chcesz zrobić kasę na swojej ziemi. To się zastanów. Więcej nie muszę pisać”

  Nic dodać nic ująć…

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Lulu

  A ja mam dość nie tylko Burmistrza, jego mniej lub bardziej wspaniałych zastępców, żrącej się wiecznie rady. Mam też dość Łomianek Razem. Mam dość języka „niech Pan sobie ulży… i zwymiotuje” Ludzie, jeżeli chcecie sobie zdobyć czyjąś sympatię czy poparcie to darujcie sobie takie rzeczy. Najlepiej naskoczyć, zarzucić głupoty, wylać wiadro pomyj! Mnie też nie interesują Wasze działki i ich wartość. I mam do tego prawo. Mam też prawo oceniać Wasze działania skoro wychodzicie z tym na forum publiczne. I mam prawo nie zgodzić się z Waszymi poglądami i oczekiwaniami. Byle do wyborów – rozgonić cale to towarzystwo! Łomianki Razem 13 też jeżeli zamierzają reprezentować interesy KILKUSET mieszkańców.

  0
  0
  Odpowiedz
 5. Łomianki Razem 2013

  TADEK,
  nie szkoda Ci Twojego czasu? Najpierw robisz wpis podszywając sie pod Łomianki Razem, a potem cytujesz go powyżej…
  Próba zdyskredytowania Stowarzyszenia raczej Ci nie idzie za dobrze, za grube nici….

  Ludzie nie są tak głupi jak Ci się wydaje.

  poniżej tylko kilkaa odpowiedzi na Twój wcześniejszy wpis na forum…

  stefanprawo 03.07.13, 10:10 Odpowiedż

  „Widać,że przy bywa fanów stowarzyszeniu Łomianki Razem 13…
  Oficjalnie informuję,że osobnik pod nickiem lomianki_razem oczywiście nie jest członkiem stowarzyszenia, próbuje szydzić sobie z incjatywy mieszkańców/właścicieli gruntów i ich zdyskredytować. NIe ma co komentować tego żałosnego wątku jednakże widać, jak bardzo boicie się mieszkańców/właścicieli gruntów to dobry znak….dla Łomianki Razem,które działają mają coraz więcej podpisów i będą działać dalej gdyż są oddolną incjatywą i te prymitywne wątki mające na celu ośmieszenie stowarzyszenia nic Wam nie dadzą jednocześnie informuję,że podszywanie się pod działające stowarzyszenie jest niezgodne z obowiązującymi przepisami prawa…aha fajnie,że się boicie Mieszkańców/właścicieli gruntów do dobry znak ”

  okleoik 02.07.13, 23:00 Odpowiedź

  Panie radny dlaczego pan manipuluje i podszywa się pod niezależne stowarzyszenia?

  Teraz atakujecie stowarzyszenia i uważacie, że taką polityką wygracie?

  Orginalny nick stow. jest bez myślnika, a pana panie radny z myślnikiem. Myślał pan że nikt nie zauważy?

  http://forum.gazeta.pl/forum/w,229,145497609,,Lomianki_wreszcie_sa_nasze.html?v=2

  0
  0
  Odpowiedz
 6. AGATA

  Czy jest możliwość przyniesienia i podgotowania własnego prowiantu?

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *