www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Znajdź swój styl! Skorzystaj z bezpłatne

Czeka Cię ważne wydarzenie i poszukujesz na nie odpowiedniej kreacji? A może chciałabyś znaleźć dla siebie całkiem nowy styl? Nic trudnego! Od września w Centrum Handlowym Auchan Łomianki dostępna będzie nowa usługa – zakupy pod okiem stylistki. Zapisy na bezpłatne spotkanie są już dostępne na profilu Centrum Handlowego Auchan na Facebooku.

Jak dobrać kreację do naszej figury, ukryć za pomocą odpowiednich ubrań nasze słabsze strony, a także jak dobrać ubrania do naszej cery i koloru włosów? Na te i wiele innych pytań, odpowiedź znajdą klienci Centrum Handlowego Auchan Łomianki, którzy skorzystają z nowej usługi dostępnej w galerii handlowej.

Od 6 września każdy zainteresowany może bowiem skorzystać z pomocy stylistki podczas zakupów w galerii handlowej. Podczas dwugodzinnego spotkania uczestnik wyruszy z ekspertką na poszukiwanie odpowiedniej kreacji w sklepach dostępnych w Centrum Handlowym Auchan Łomianki, a także uzyska szereg cennych porad.

Bezpłatne spotkanie można już zarezerwować za pośrednictwem specjalnej aplikacji, która dostępna jest na profilu Centrum Handlowego Auchan Łomianki na Facebooku. Spośród dostępnych w kalendarzu dat i godzin, wystarczy wybrać najbardziej dogodny termin. Na profilu prezentowane będą również inspirujące wpisy pełne porad oraz przykładowych stylizacji dla dorosłych oraz młodzieży.

Bezpłatne wsparcie stylistki podczas zakupów jest dostępne w Centrum Handlowym Auchan Łomianki przy ulicy Brukowej 25. Zapisy na spotkanie przyjmowane są za pośrednictwem aplikacji na profilu galerii handlowej: facebook.com/galeria.auchan.lomianki.

Znajdź swój styl! Skorzystaj z bezpłatne

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *