www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Znajdź zaginiony obraz, weź udział w grz

Tych, którzy już niedługo rozpoczną wakacje Centrum Handlowe Auchan Łomianki zaprasza na grę miejską – „Znajdź zaginiony obraz”. 27 czerwca o godzinie 11.00 rozpocznie się zabawa, w której młodzież, ich rodzice oraz pracownicy firmy Immochan, która zarządza obiektem, wcielą się w poszukiwaczy zaginionych elementów obrazu. Udział w zabawie jest bezpłatny, a zwycięzcy uczestnicy otrzymają upominki.

Gra miejska jest popularną od kilku lat rozrywką, w której wybrana przestrzeń zamienia się w przestrzeń do rywalizacji, a jej uczestnicy wykonują zadania, dzięki którym mają szanse na wygraną. W pierwszy poniedziałek wakacji Centrum Handlowe Auchan Łomianki zamieni się w „planszę” gry pt. „Znajdź zaginiony obraz”. Uczestnicy podzieleni na sześcioosobowe grupy będą szukać zaginionych elementów obrazu na terenie galerii handlowej i wokół niej.

Której grupie uda się najszybciej znaleźć wszystkie elementy układanki? Co przedstawia odnaleziony obraz? Tego dowiedzą się wszyscy, którzy wezmą udział w zabawie.

Grę miejską poprzedzi rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla dzieci pt. „Wymyślę najfajniejsze miejsce w naszej galerii handlowej”, w ramach którego uczniowie szkoły podstawowej „Nasza Szkoła” z Łomianek mieli zaprezentować, jak ich zdaniem galeria może stać się bardziej ciekawym, przyjaznym miejscem. Na profilu CH Auchan Łomianki w serwisie Facebook można oddawać głosy na poszczególne prace.

– Poprzez różnorodne akcje organizowane w naszej galerii handlowej chcemy włączać się w życie lokalnej społeczności i oprócz zróżnicowanej oferty handlowej, zapewniać rozrywkę, edukację oraz wydarzenia kulturalne. Poprzez wspólną grę miejską oraz konkurs plastyczny chcemy zaprosić naszych gości do wymiany opinii i uwag na temat funkcjonowania naszej galerii handlowej. Mamy również nadzieję na wspaniałą zabawę – mówi Hanna Gailitis, menedżer Centrum Handlowego Auchan Łomianki.

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego oraz gra miejska „Znajdź zaginiony obraz” odbędą się w poniedziałek 27 czerwca w godzinach 11.00-13.30 w Centrum Handlowym Auchan Łomianki przy ulicy Brukowej 25 w Łomiankach. Uczestnicy spotkają się na placu eventowym przed salonem H&M. Udział w atrakcjach jest bezpłatny. Aby wziąć udział w zabawie należy do 22 czerwca wysłać zgłoszenie na adres creativegame@pracowniagier.com. Swój udział w grze będzie można zgłosić również w dniu wydarzenia, od 10.45 do 11.00. Osoby niepełnoletnie powinny przynieść ze sobą pisemną zgodę rodziców na udział w grze miejskiej. Jej wzór można znaleźć na stronie internetowej CH Auchan Łomianki.

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu i gry miejskiej można znaleźć na stronie internetowej www.auchanlomianki.pl. Uczestnicy konkursu plastycznego „Wymyślę najfajniejsze miejsce w galerii” powinni zabrać legitymacje szkolne, które pozwolą nam potwierdzić tożsamość zwycięzców

Znajdź zaginiony obraz, weź udział w grz

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *