www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Ciemność widzę, ciemność… awaria oświetlenia ulicznego

Co zrobić gdy latarnie, oświetlenie uliczne uległo awarii? To pytanie często jest zadawane w mediach społecznościowych pod zdjęciami z ciemnymi ulicami. 

Konserwator oświetlenia ulicznego jest wyłaniany każdego roku w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. W roku 2023, podobnie jak i w poprzednim,  tę usługę na rzecz Gminy Łomianki świadczy firma Zesti Fos sp. z o.o z Serocka.  Firma za gotowość miesięczne wynagrodzenie ryczałtowe w zakresie konserwacji oświetlenia otrzymuje 8500 zł.

– Awarię można zgłaszać pod numerem telefonu 22 888 98 99  ( od poniedziałku do piątku – w godzinach pracy urzędu) oraz dzwoniąc na straż miejską 22 751 35 03. Dodatkowo można zgłaszać awarię oświetlenia ulicznego na adres e-mail um@poczta.lomianki.pl. Po otrzymaniu zgłoszenia jest ono przekazywane niezwłocznie (zazwyczaj tego samego dnia) do konserwatora – informuje UM Łomianki. – Czas reakcji konserwatora na likwidację awarii lub wymianę wyeksploatowanych źródeł światła to 24 godziny po zgłoszeniu.

mm./ red.

 

 

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

3 komentarze

 1. Anetta

  Dzięki za informacje. Ostatnio nie świeciły się w Dąbrowie i nie było wiadomo do kogo zadzwonić. Może dobrym zwyczajem by było dać informację o tych telefonach na latarniach? Mała tabliczka z numerem alarmowym by wystarczyła.

  5
  1
  Odpowiedz
 2. Andrzej Bogucki

  BRAK OŚWIETLENIA NA UL PADEREWSKIEGO W łOMIANKACH

  0
  0
  Odpowiedz
 3. mieszkanka Paderewskiego

  Gdzie? Mieszkam na Padereweskiego i oświetlenie jest.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *