www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Łomianki pozyskały kolejne dofinansowanie. Tym razem na modernizację boisk

Łomianki pozyskały kolejne dofinansowanie. Niespełna miesiąc wcześniej pozyskano środki m.in. na remont świetlicy miejskiej w Burakowie, na zakup nowego sprzętu  dla strażaków z Łomianek i Dziekanowa Polskiego; na organizację wydarzeń w ramach „Dni Seniora” oraz środki na działalność Rady Młodzieżowej w Łomiankach.

Jak informuje Urząd Miejski w Łomiankach…

Ponad 200 tys zł. pozyskała Gmina Łomianki na modernizację boisk przy Szkole Podstawowej w Dziekanowie Leśnym. Umowę na dofinansowanie projektu podpisały Pani Aneta Gawin – I Z-ca Burmistrza Łomianek oraz Pani Hanna Dąbrowska – Skarbnik Gminy Łomianki.

Projekt pn.: „Modernizacja zespołu boisk sportowych przy Szkole Podstawowej w Dziekanowie Leśnym w Gminie Łomianki

Zakres rzeczowy zadania dotyczy przebudowy zagospodarowania terenu sportowego wokół szkoły – przyszkolnego boiska sportowego z nawierzchnią wielofunkcyjną, boiska do koszykówki w rozmiarze oraz boiska wielofunkcyjnego do piłki nożnej. Boiska dzięki modernizacji zyskają nową bezpieczną nawierzchnię.

Realizacja zadania pozwoli unowocześnić jedyną w okolicy ofertę spędzenia czasu wolnego w sportowy sposób dla uczniów i mieszkańców tej części gminy. Ostatecznie wpłynie to znacząco na poprawę jakości życia mieszkańców w zakresie upowszechniania kultury fizycznej, sportu i rekreacji.

Zadanie pn. „Modernizacja zespołu boisk sportowych przy Szkole Podstawowej w Dziekanowie Leśnym w Gminie Łomianki” współfinansowano ze Środków Samorządu.
Planowana wartość przedsięwzięcia: 466.666,67 zł.
Przyznane dofinansowanie: 226.730,00 zł.

źródło: UM Łomianki

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *