www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Co przyniesie kulturze jesień?

Każdy, kto ma dostęp do informacji napływających za pośrednictwem mediów, patrząc w najbliższą przyszłość najpewniej zadaje sobie pytanie o to, czy kolejna fala zachorowań związana z kolejnymi szczepami wirusa covid-19 spowoduje ponowne zmiany w naszym funkcjonowaniu w przestrzeni publicznej.
Centrum Kultury w Łomiankach, jako samorządowa instytucja kultury, odpowiedzialna za dostęp do kultury i sztuki dla mieszkańców naszego miasta oczywiście również musi takie rozważania podejmować. Niezależnie od odgórnych decyzji, jesteśmy zdeterminowani do konstruowania naszej oferty w sposób atrakcyjny zarówno w wersji stacjonarnej, jak i cyfrowej.

Co nas czeka w najbliższym czasie:

04.09 – ŁOMOT Festiwal
Łomot Festiwal to pierwszy i jedyny młodzieżowy festiwal muzyczny w Łomiankach. Jest sceną na której prezentują się niezależni, ambitni artyści. Usłyszycie tu niekontrolowany głos młodzieży. Szykujcie się na Łomot! Organizatorem festiwalu jest Stowarzyszenie Młode Łomianki.

05.09, 14:00-17:00 – Targi zajęć w Centrum Kultury w Łomiankach
Przyjdź i zapoznaj się z ofertą zajęć na sezon 2021/2022 w Centrum Kultury w Łomiankach! Będzie to dobra okazja, aby porozmawiać z instruktorami i zapisać się na ich zajęcia. O tym, jakie zajęcia ruszą od nowego sezonu, dowiecie się z naszej strony: www.kultura.lomianki.pl

05.09, 18:00 – Norwid Talking
Wyjątkowe koncerty z okazji 200. rocznicy urodzin Cypriana Kamila Norwida

12.09, 10:00-18:00 – Jarmark Produktów Tradycyjnych
Chcesz spróbować rzemieślniczych wyrobów kulinarnych? Cenisz sobie niepowtarzalność produktów handmade? Na naszym wydarzeniu na pewno nie zabraknie ciekawych propozycji – serdecznie zapraszamy! Dodatkowo jarmark uświetni muzyka na żywo.

25.09, 15:00 – Dobry las // spektakl dla dzieci
Dobry las to miejsce, w którym wszystkie zwierzęta żyją w zgodzie. Jednak decyzją pewnego Ministra, las ma zostać wycięty, a w jego miejscu ma zostać wybudowany… sklep! Czas trwania: około 50 minut.
Spektakl adresowany jest do widzów w wieku od 4 lat.

25.09, 20:00 – JAH Trio // akustyczne trio jazzowe
JAH to akustyczne trio jazzowe, powstałe w 2014 roku. Zespół, w swojej twórczości wykorzystuje elementy muzyki swingowej, groove’u oraz szeroko pojętej improwizacji. Dodatkowo materiał muzyczny prezentowany na koncertach jest różnorodny, bogaty w przestrzeń i kolory.

26.09, 19:00 – Stand-up / Wojtek Fiedorczuk
Ekscentryk sceny i mikrofonu. Duchem wyrastający z komedii absurdalnej i szaleństwa scenicznego. Mówi monotonnie i dziwnie. Jego występy przesiąknięte są zabawami językowymi, abstrakcyjnym humorem i serdecznym podejściem do publiczności.
Bilety dostępne na www.kupbilecik.pl : 30 zł

28.09, 20:00 – Stand-up / Kacper Ruciński / Program pt. MOJITO VIRGIN!
Kacper Ruciński ze swoim najnowszym programem pt. MOJITO VIRGIN! Pionier polskiej sceny stand-upowej przedstawi przed Wami swój najnowszy materiał. Musisz tam być!
SUPPORT: Czarek Sikora, Śliwa
Bilety dostępne na www.kupbilecik.pl

Co przyniesie kulturze jesień?

Co przyniesie kulturze jesień?

Co przyniesie kulturze jesień?

Co przyniesie kulturze jesień?

Co przyniesie kulturze jesień?

Co przyniesie kulturze jesień?

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *