www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

DEBATA: Dąbrowski – Pszczółkowski (?)

23 listopada 2010 roku – dwóch Kandydatów na Burmistrza Łomianek ponownie zaprosiliśmy do wzięcia udziału w DEBACIE KANDYDATÓW NA BURMISTRZA ŁOMIANEK – ŁOMIANKI 2010.

DEBATĘ próbowaliśmy już zorganizować przed pierwszą turą wyborów – niestety wtedy Komitet Wyborczy Twoje Łomianki (wystawiający Pana Tomasza Dąbrowskiego) wycofał się z udziału – jednocześnie twierdząc, że popiera organizacje debaty „ale dopiero w II turze wyborów na burmistrza Łomianek””.

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska (wystawiający Pana Wiesława Pszczółkowskiego) oświadczył swoją gotowość „”na rzeczową dyskusję z każdym z komitetów wyborczych””.

Zaproszenie – którego treść publikujemy poniżej – zostało wysłane do Pana Tomasza Dąbrowskiego i Pana Wiesława Pszczółkowskiego oraz przedstawicieli Komitetów Wyborczych, które wystawiły powyższych kandydatów.

Planowana DEBATA ma się odbyć 28 listopada 2010 roku w godzinach 16.00-18.00 w Auli ICDS. Prowadzącym ma być Pan Roch Siemianowski – polski aktor filmowy i teatralny, mieszkaniec Łomianek. Prowadzący nie jest i nie był powiązany z żadną – ani lokalną, ani globalną – opcją polityczną.

redakcja@lomianki.info

DEBATA: Dąbrowski - Pszczółkowski (?)

DEBATA: Dąbrowski - Pszczółkowski (?)

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *