www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Dzień dziecka – relacja VIDEO

Od samego rana – 4 czerwca 2011 roku – na ORLIKu odbywały się rozgrywki piłkarskie, po południu na terenie ICDSu dwie sceny – występy, nie tylko najmłodszych, łomiankowskich, artystów, konkursy, licytacje… wszystko dla Szpitala w Dziakanowie Leśnym.

Dodatkową atrakcją były rozgrywki młodych łomiankowskich piłkarzy na boisku ORLIK.

Turniej piłki nożnej – boisko ORLIK

W tym roku obchody Dnia Dziecka organizowały wspólnie: Gmina Łomianki, SPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym, Społeczny Komitet „”Łomianki Dzieciom 2011″” oraz ICDS. Do organizacji imprezy przyłożyła się również Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Pokazy strażaków łomiankowskiej Ochotniczej Straży Pożarnej

Impreza odbyła się na terenie ICDSu na dwóch scenach, co akurat chyba nie było zbyt szczęśliwym rozwiązaniem organizacyjnym, co skutkowało stosunkowo mizerną frekwencją w auli ICDSu.

Poza atrakcjami, które znamy z lat poprzednich – występów wokalno-tanecznych, wszelkiego rodzaju dmuchanych zjeżdżalni, klaunów, straganów, pokazów łomiankowskich strażaków OSP – nowością była zbiórka pieniędzy i licytacje (m.in. biletu na EURO 2012, który został wylicytowany za ponad 1000 złotych) na rzecz dzieci z oddziału rehabilitacji w Szpitalu w Dziekanowie Leśnym. Zabrane środki mają być przeznaczone między innymi na odnowienie odziału.

Imprezy, występy, atrakcje, licytacje… – boisko i aula ICDS

redakcja@lomianki.info

Dzień dziecka - relacja VIDEO

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *