www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

KS Łomianki zaprasza młodzież…

Co roku Klub Sportowy Łomianki organizuje letnie obozy piłkarskie dla młodych adeptów piłki nożnej. Są to jednak wyjazdy tylko i wyłącznie dla zawodników trenujących na co dzień w tym klubie. Po raz kolejny młodzi piłkarze udali się nad polski Bałtyk, do miejscowości Ustronie Morskie.

Wybór nie jest przypadkowy, ponieważ na miejscu zawodnicy z Łomianek zapewnione mają doskonałe warunki nie tylko do treningu, ale również do wypoczynku. Nie zapominamy, że to okres wakacji dlatego nasze działania łączą ciężką pracę na treningach z wypoczynkiem i relaksem. Pod względem logistycznym nasze położenie było wzorowe.

Mieszkaliśmy 50 metrów od plaży, a drogę do boiska treningowego pokonywaliśmy w 4 minuty. Jedzenie było wyśmienite. Śniadania i kolacje podawane były w formie bufetu, ale różnorodność wyboru sprawiała czasem ból głowy. Wszystkie nasze trzy grupy młodzieżowe trenowały dwa razy dziennie na pełnowymiarowym boisku z naturalną nawierzchnią.

Nasze zespoły rozegrały mecze towarzyskie z zespołami z Wrocławia, Kostrzyna czy Chodzieży, mając okazje sprawdzić swój poziom sportowy na tle rówieśników z całej Polski. Ze względu na dobrą pogodę podczas naszego pobytu, wszystkie zajęcia rekreacyjne odbywały się na plaży. Było dużo śmiechu, radości i dobrej zabawy, ale do tego podczas naszych obozów wszyscy zdążyli się już przyzwyczaić.

Smugę na wyjeździe kładzie kilka kontuzji z jakimi zmagają się głównie starsi zawodnicy. Pozostaje wierzyć, że „okaleczona” drużyna, której przyszło zmierzyć się z wieloma przeciwnościami – o zgrozo głównie nie związanymi z boiskiem piłkarskim – poradzi sobie także w tej sytuacji i po raz kolejny udowodni nie tylko swoją wartość, ale także to, że w ich żyłach płynie żółto-czarna krew. Przywiązanie do barw klubowych to fundament naszej pracy.

Fantastyczny 10-dniowy pobyt w Ustroniu Morskim zadowolił wszystkich uczestników. W wyjeździe udział wzięło 58 chłopców, którzy na co dzień trenują w naszym klubie, a opiekę nad tak dużą grupą zapewniała 8 osobowa kadra wychowawcza, składająca się nie tylko z trenerów.

Z wyjazdu z pewnością pozostanie wiele wspomnień i mamy nadzieję wysoka forma sportowa, która zostanie potwierdzona w rozgrywkach ligowych. Nasz klub jako jedyny w Łomiankach zapewnia ciągłość procesu szkolenia, a naszym celem jest wychowanie przez sport. Wszystkich chętnych, którzy chcieliby spróbować swoich sił w naszym klubie, zapraszamy na nasze zajęcia. Posiadamy grupy od 7 do 16 roku życia.

Więcej informacji uzyskać można na stronie internetowej drużyn młodzieżowych Klubu Sportowego Łomianki.

Michał Piros

KS Łomianki zaprasza młodzież...

KS Łomianki zaprasza młodzież...

KS Łomianki zaprasza młodzież...

KS Łomianki zaprasza młodzież...

KS Łomianki zaprasza młodzież...

KS Łomianki zaprasza młodzież...

KS Łomianki zaprasza młodzież...

KS Łomianki zaprasza młodzież...

KS Łomianki zaprasza młodzież...

KS Łomianki zaprasza młodzież...

KS Łomianki zaprasza młodzież...

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *