www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Nie tylko Żebrowska-Piotrak kandyduje w wyborach parlamentarnych

Oprócz Małgorzaty Żebrowskiej-Piotrak w najbliższych wyborach parlamentarnych z okręgu „podwarszawskiego” kandyduje również radna Powiatu Warszawskiego Zachodniego, mieszkanka Łomianek, Anna Rudzka. O mandat posłanki stara się też Lilit Karapetyan – również mieszkanka Łomianek.

Anna Rudzka jest na pozycji numer 17 na listach Prawa i Sprawiedliwości z okręgu podwarszawskiego, obejmującego również Łomianki.

Podobnie jak Małgorzatę Żebrowską-Piotrak zapytaliśmy o powody kandydowania do Sejmu oraz dlaczego z list PiS?

Od 1991 roku jestem nieprzerwanie związana z obozem politycznym kierowanym przez Premiera Jarosława Kaczyńskiego. W pełni popieram kierunki rozwoju Polski, jakie proponuje mój ideowy Przywódca.

Jako historyk i wieloletni nauczyciel przywiązuje szczególną wagę do kultywowania tradycji, patriotyzmu i wiary w rozwój Polski. W moim przekonaniu, realizację wolnej, bezpiecznej i sprawiedliwej Ojczyzny może zapewnić jedynie obóz polityczny Prawa i Sprawiedliwości.

Anna Rudzka

 

Na listach wyborczych wśród osób, obok nazwisk których w rubryce „Miejscowość zamieszkania” widnieją „Łomianki”, jest kandydatka Lilit Karapetyan z list Komitetu Wyborczego Bezpartyjni Samorządowcy. Kandyduje z okręgu numer 19, czyli tzw. „warszawskiego”.

mm./red

 

 

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

7 komentarzy

 1. Jak się tylko pytam :)

  Dzień dobry, czy Pani Kandydatka z PiS zamiast pisać o swoim uwielbieniu dla ” ideowego Przywódcy”, może się odnieść do ważnych spraw (potwierdzić, zaprzeczyć) :
  – podsłuchy pegasus?
  – sprawa wizowa, czyli przyjecie z pieniądze imigrantow z Azji i Afryki?
  – sprawa respiratorowa?
  – sprawa 70 mln na wybory kopertowe?
  – sprawa sprzedaży majątku narodowego (Lotos) krajom powiazanym z reżimemem putina?
  – sprawa elektrowni w Ostrołęce?
  – sprawa w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju?
  – sprawa mailowa?
  – sprawa willa+?
  – sprawa miliardów dla tvp?

  i inne wymienione na https://100aferpis.pl/

  12
  5
  Odpowiedz
 2. Elżbieta

  Info Łomianki wspiera PIS. Zawsze wiedziałam, że są za PIS. Nikt mnie nie przekona, że nie. To jest dowód

  2
  3
  Odpowiedz
 3. PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ W POLSKCE I W ŁOMIANKACH NA ZAWSZE

  PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I NASI PRZYWÓDCY PREMIER JAROSŁAW KACZYŃSKI I BURMISTRZ PIOTR RUSIECKI I TOMASZ DĄBROWSKI POWINNI ZAWSZE RZĄDZIĆ PRAWDZIWĄ POLSKOM I PRAWDZIWYMI ŁOMIANKAMI I WARSZAWĄ . TERAZ W POLSKIEJ TELEWIZJI PRZEMAWIA NASZ PREMIER JAROSŁAW KACZYŃSKI I MÓWI JAKA JEST PRAWDA I KTO CHCE NAS PODPORZĄDKOWAĆ ROSJI I NIEMCOM. TYLKO NASI PRZYWÓDCY MOGĄ NAM ZAPEWNIĆ BEZPIECZEŃSTWO. ZA PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI POLSKA SIĘ ZBROI .TAK SAMO JAK ZA BURMISTRZ PIOTRA RUSIECKIEGO I TOMASZA DĄBROWSKIEGO BYŁY TAKIE PIĘKNE PRZEMOWY PATRIOTYCZNE I ODBYWAŁY SIĘ POKAZY NASZEJ SIŁY W BITWIE NAD WISŁĄ. TERAZ WSZYSTKO JEST LIKWIOWANE. WTEDY WOJSKA KTÓRE BYŁY NA BITWE MOGŁY NAS OBRONIĆ I CZOŁGAMI I SAMOLOTAMI I NA KONIACH A TERAZ NIE MA W ŁOMIANKACH ŻADNYCH WOJSK KTÓRE MOGĄ SIĘ SPRZECIWIĆ NASZYM WROGOM I WROGIM SIŁOM KTÓRE TYLKO CZEKAJĄ O KTÓRYCH MÓWI PREMIER JAROSŁAW KACZYŃSKI

  2
  11
  Odpowiedz
  • Valdi

   Uważam, że mniej TVP, a więcej uśmiechu, spotkań z normalnymi ludźmi, spacery na świeżym powietrzu powinny Ci pomóc. Powodzenia!

   5
   1
  • PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ W POLSKCE I W ŁOMIANKACH NA ZAWSZE

   TYLKO PREZES JAROSŁAW KACZYŃSKI I PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I BURMISTRZ PIOTR I TOMASZ I PIOTR MOGĄ ZROBIĆ ŻEBY ŁOMIANKI I RZECZPOSPOLITA I POLSKA BYŁA NAJSILNIEJSZYM KRAJEM NA ŚWIECIE I ŁOMIANKI TEŻ
   OGLĄDAJCIE DEBATĘ W POLSKIEJ TELEWIZJI TO ZOBACZYCIE KTO JEST ZA DUMNĄ I WIELKĄ POLSKĄ KTO NIE JEST
   DUMNA POLSKA I DUMNE ŁOMIANKI TYLKO PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ NA ZAWSZE

   1
   2
 4. Janek

  Dąbrowski to może być za PIS, ale Rusiecki to w sumie niewiadomo. Chodzi na marsze PO, bywał w PSLu i bywał z PIS. Chyba sie czai i w sumie niewiadomo kogo popiera.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *