www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Nietrzeźwy kierowca namierzony przez operatora monitoringu

Kamery monitoringu zarejestrowały kierowcę poruszającego się ul. Jedności Robotniczej a następnie ul. Warszawską, którego brawurowa jazda mogła wskazywać na to, że jest pod wpływem alkoholu. Kierowca został zatrzymany kiedy po wyjściu chwiejnym krokiem ze sklepu postanowił ruszyć w dalszą podróż. Miał ponad 2 promile.

Jak informuje Straż Miejska w Łomiankach…
Niestosowanie się do znaków drogowych, jazda bez świateł ze znaczną prędkością, najeżdżanie na krawężniki a do tego dwa promile alkoholu. Do zdarzenia doszło w dniu 31.07 br. kilkanaście minut po północy.
Kamery monitoringu zarejestrowały kierowcę poruszającego się ul. Jedności Robotniczej a następnie ul. Warszawską, którego brawurowa jazda mogła wskazywać na to, że jest pod wpływem alkoholu. Operator monitoringu bezzwłocznie powiadomił dyżurnego Policji w Łomiankach.
Nieodpowiedzialny mężczyzna został zatrzymany w momencie, kiedy po wyjściu chwiejnym krokiem ze sklepu postanowił ruszyć w dalszą podróż. Następnie trafił na komistariat w Łomiankach, gdzie poddano go badaniu alkomatem. Okazało się, że miał ponad 2 promile (2,2‰) alkoholu . 

mm. redakcja@lomianki.info
źródło: Straż Miejska w Łomiankach

 

 

 

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

2 komentarze

 1. Natalia

  Brawo Wy! Oby stracił prawo jazdy!

  3
  0
  Odpowiedz
 2. Maria

  Jakby w samochodach były obowiązkowo czujniki alkoholu to problem pijanych zabójców by zniknął. Statystyki wypadków z powodu alkoholu są porażające,

  1
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *