ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Okręgówka zostaje w Łomiankach

KS Łomianki w niezwykle ważnym spotkaniu pokonał Gwardię Warszawa 4:0 i tym samym w przyszłym sezonie podopieczni Michała Pirosa nadal grać będą w lidze okręgowej.

Od początku spotkania, które odbyło się w sobotę 12.05.2010 roku, żółto-czarni starali się narzucić swój styl gry. Dla popularnych Harpagonów mecz przy Fabrycznej, był jedynie spotkaniem o honor, gospodarzą z kolei zwycięstwo, dawało spokojne utrzymanie w szeregach okręgówki. Rozważna gra Łomianek przyniosła szybko efekty, jeszcze w pierwszej połowie Sebastian Kociszewski pokonał bramkarza przyjezdnych Jana Szczęsnego. Chwilę po zmianie stron na 2:0 podwyższył Jacek Jarosiński i od tej pory na boisku dominował tylko jeden zespół. Następnie bramkę zdobył Dominik Dzwonkowski, a na trybunach rozległo się głośne „yginam śmiało ciało, wyginam śmiało ciało – 3:0 dla mnie to mało!”. Jakby na życzenie fanów wynik na 4:0 ustalił Bartosz Walkowski.

Wynik z pewnością cieszy, jednak trzeba przyznać, że w przeciągu całego sezonu zespół z Fabrycznej grał słabo. Trzeba również oddać honor drużynie z Warszawy, która mimo wielu problemów przyjechała na mecz i dzielnie walczyła przez całe 90. minut. Do Łomianek przyjechało dwunastu zawodników, jednak grać mogło jedenastu, gdyż jeden z piłkarzy zapomniał dowodu osobistego. Ponadto Gwardia od 20. minuty grał w dziesiątkę, kontuzji doznał obrońca Harpagonów Konrad Szczepański.””””””””Już wkrótce podsumujemy sezonu w wykonaniu kopaczy z Łomianek.

KS ŁOMIANKI – GWARDIA WARSZAWA 4:0

ŁOMIANKI :: Filip Boukołowski – Radosław Kamiński, Jan Sobczak, Dominik, Dzwonkowski, Przemysław Piros – Krzysztof Michalec, Sebastian Izotow (70′ Bartosz Siurnicki), Jacek Jarosiński (75′ Karol Szymczuk), Mateusz Sołtys (75′ Maciej Kondraciuk) – Sebastian Kociszewski (60′ Bartosz Walkowski), Tobiasz Gac
GWARDIA :: Jan Szczęsny – Maciej Morytz, Sławomir Wronkowski, Adam Grzymski, Konrad Szczepański – Piotr Szurmiński, Przemysław Dolega, Janusz Klimczewski, Łukasz Glanowski – Paweł Milczarek, Michał Król