www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

PEUGEOT RCZ dla Justyny Steczkowskiej

28 marca 2012 w salonie Dealera marki Peugeot, firmy Longin Bielak Sp. z o.o. w Łomiankach uroczyście – wręcz po królewsku wręczono kluczyki i dokumenty do nowego Peugeot RCZ jednej z największych gwiazd polskiej piosenki – Justynie Steczkowskiej.Justyna Steczkowska zaistniała na polskiej scenie muzycznej w 1992 roku. W 1994 po zwycięstwie w programie ” Szansa na sukces”” ową szansę wykorzystała odnosząc sukcesy na festiwalach w Opolu i Sopocie. Otrzymała rekordową liczbę pięciu Fryderykóww 1996 roku. Współpracowała m.in. z Grzegorzem Ciechowskim, VooVoo i Braci Pospieszalskich, Pawłem Delągiem.

O tym, że jest obdarzoną fantastycznym głosem świetną piosenkarką nie trzeba nikogo przekonywać, ale Justyna Steczkowska jest także aktorką m.in. rola Teresy w filmie „” Na koniec świata”” w reżyserii Magdaleny Łazarkiewicz, tancerką w programie „”Taniec z gwiazdami””; „”Po prostu taniec””, a także dziennikarką i fotografem (program „”w obiektywie Justyny Steczkowskiej”” w Polsat Cafe.

Fascynują ją różne klimaty muzyczne- pop, utwory taneczne, jazz, etno-folk.. Aktualnie na polskim rynku ukazała się jej nowa płyta „”XV””Justyna Steczkowska ma także pewne związki z francuską sceną muzyczną. W 1997 roku wygrała bowiem konkurs Decouverte Est 97 zorganizowany przez Radio France International, w którym wzięło udział 142 artystów z 15 krajów.Następstwem tego zwycięstwa była promocja Justyny Steczkowskiej w Radiu RFI i stacji MCM.Justyna Steczkowska jest także miłośniczką francuskich samochodów.

Od października 2011 jest wizerunkowym partnerem firmy PEUGEOT Longin Bielak Sp. z o.o. W wielu domach i biurach zdobi ich wspólny kalendarz odliczający mamy nadzieję szczęśliwe dni tego roku. Na zdjęciu Artystce towarzyszy PEUGEOT RCZ – najbardziej sportowy model tej marki. Użytkowniczką takiego właśnie samochodu jest od 28 marca Justyna Steczkowska. Czarny PEUGEOT RCZ będzie przemierzał z Nią polskie i europejskie drogi.Wyposażony jest w benzynowy silnik o pojemności 1,6 l i mocy 156 KM z turbosprężarką oraz automatyczną 6-przełożeniową skrzynię biegów. To samochód dbający o bezpieczeństwo Użytkowniczki – ABS, ESP, komplet poduszek bezpieczeństwa. O Jej komfort dba, automatyczna dwustrefowa klimatyzacja, nawigacja satelitarna i świetny system audio-video firmy JBL, skórzane i podgrzewane fotele (z elektryczną regulacją) to oczywiście najważniejsze cechy PEUGEOT RCZ. Miłośników motoryzacji zainteresują zapewne: masa własna samochodu 1297 kg, zużycie paliwa 7,3l/100, prędkość maksymalna 212km/h, przyspieszenie od 0 do 100km/h wynosi 8,4 s.

Firma PEUGEOT LONGIN BIELAK związana jest z marką Peugeot od ponad 36 lat, a z Łomiankami od 1999 roku kiedy to przy ul. Kolejowej 132 powstał nowoczesny salon sprzedaży wraz zautoryzowaną stacją obsługi samochodów PEUGEOT. Prezes firmy Longin Bielak posiada 21 tytułów Mistrza Polski w sportach samochodowych i jest wzorem dla kolejnych pokoleń kierowców rajdowych, wśród których jest Jego syn – Paweł Bielak, pełniący w firmie rolę Wiceprezesa Zarządu.W uroczystości oprócz Justyny Steczkowskiej i Gospodarzy wzięli udział ich Goście.

Nie obyło się oczywiście bez odpowiedniej oprawy, spyży i popitki. Partnerem medialnym uroczystości było radiowww.eu.

LONGIN BIELAK Sp. z o.o.
[artykuł promocyjny]

PEUGEOT RCZ dla Justyny Steczkowskiej

PEUGEOT RCZ dla Justyny Steczkowskiej

PEUGEOT RCZ dla Justyny Steczkowskiej

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *