www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Po sąsiedzku w Dziekanowie Polskim

Sołtys Henryk Zieliński i rada sołecka Dziekanowa Polskiego zaprosili sąsiadów na corocznie organizowany piknik, który został zorganizowany przy Szkole Podstawowej przy ul. Rolniczej. Oprócz licznie przybyłych mieszkańców na imprezie pojawili się też „aktualni” samorządowcy oraz – jeszcze nieoficjalnie – kandydatki i kandydaci na „przyszłych”.

Jak to bywa zazwyczaj na tego rodzaju piknikach, sąsiedzkie pogawędki uprzyjemniały potrawy z grilla, a dla najmłodszych przygotowano trampoliny i dmuchane atrakcje. Dużym zainteresowaniem cieszył się wóz bojowy Ochotnicznej Straży Pożarnej z Dziekanowa Polskiego oraz prowadzone przez strażaków zabawy z wodą i warsztaty z udzielania pierwszej pomocy.
Imprezę uświetnił występ wokalny Anny Federczyk, mieszkanki Dziekanowa Polskiego, która brała udział w pierwszej edycji programu telewizyjnego The Voice Senior.

Podobnie jak na innych piknikach i w Dziekanowie Polskim można było porozmawiać z samorządowcami i burmistrz oraz… co zostało zauważone – z nieoficjalnymi – kandydatkami i kandydatami do Rady Miejskiej oraz na urząd Burmistrz Łomianek w najbliższych, przewidzianych na wiosnę przyszłego roku, wyborach samorządowych 🙂

mm./red.

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

2 komentarze

 1. Jan

  Naliczyłem 3 ewentualne kandydatki i 2 ewentualnych kandydatów na burmistrza

  8
  2
  Odpowiedz
 2. Mama małych strażaków :)

  Dziękuję strażakom za frajdę jaką przygotowali dla dzieciaków. Syreny alarmowe zawsze robią wrażanie na moich chłopcach, którzy na pytanie kim chcą być jak dorosną zawsze mówią „BENDEM STRASAKIEM!”

  3
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *