www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Sasza Sidorenko otworzyła nową przestrzeń dla mieszkańców Łomianek

Sidorenko Boxing, klub bokserski prowadzony przez utytułowaną pięściarkę Aleksandrę „Sashę” Sidorenko udostępnił nową przestrzeń dla mieszkańców Łomianek przy ul. Warszawskiej 264. W dotychczasowej sali treningowej, w ICDS, będą się odbywały treningi sportowe, dla zawodników.

Zaproszonych gości, dotychczasowych klubowiczów do poznania nowej siedziby zaprosiła Aleksandra Sidorenko – mistrzyni Europy w boksie zawodowym, mistrzyni kraju, zdobywczyni pucharu świata w kickboxingu, mieszkanka Łomianek.
W nowych salach, przy Warszawskiej 264, będą się odbywać zajęcia sportowe, treningi dla chętnych w każdym wieku. Klub zaprasza na zajęcia, dla dzieci, młodzieży, zajęcia dedykowane specjalnie dla kobiet i dla mężczyzn.

– Nowa przestrzeń na Warszawskiej 264, nad sklepem Top Market to 240m2 przyjemności z boksowania. Dwie oddzielne sale oraz szatnie pozwolą komfortowo rozwijać się każdemu bez względu na umiejętności. Tu uczestnicy zajęć sami decydują jak daleko chcą iść w BOKS, czy chcą sparować czy wolą ćwiczenia z workami, tarczami, makaronami drabinkami i innymi przyrządami – mówi Aleksandra Sidorenko. – Boks trenowany nawet w takiej, rekreacyjnej formie daje wiele przyjemności, rozwija motorycznie, poprawia kondycje, spala więcej kalorii niż na fitnesie, ćwiczy koncentracje, odstresowuje po pracy i co najważniejsze daje pewność siebie i wewnętrzną siłę by walczyć ze wszystkimi problemami i problemikami po wyjściu z sali. To nie chodzi o walkę, to chodzi o siłę – zachęca.

Na otwarcie klubu Aleksandra Sidorenko z trenerami zorganizowała zawody sportowe i pokazy umiejętności bokserskich podopiecznych klubu.

Poprzednie miejsce w ICDS zostaje przeprofilowane na rozwój sportowy. „Chłopaki z Sidorenko Boxing juz przywożą medale z zawodów.” – mówi Aleksandra Sidorenko.

mm./red

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *