www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Sukcesy widać po sąsiedzku – piknik rodzinny w Kiełpinie

Sołectwo Kiełpin zdobyło wyróżnienie w konkursie „Najaktywniejsze sołectwo Krajowej Sieci Obszarów Wielskich – Sukcesy widać po sąsiedzku”. Piknik zorganizowany przez Sołtysa Pawła Stasiaka wraz z Radą Sołecką, był dobrą okazją, by z proponowanych przez sołectwo aktywności skorzystać.

2 września na placu zabaw w Kiełpinie odbył się piknik rodzinny. Na najmłodszych czekały liczne atrakcje a na starszych grill i sąsiedzkie pogawędki z sąsiadami. Dużym zainteresowanie cieszyły się prowadzone przez sołtysa Pawła Stasiak zabawy i konkursy sportowe, stoisko Stowarzyszenia JachtKlub Łomianki, warsztaty plastyczne, przejażdżki konne, stoisko Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej.
Jak to zwykle na piknikach bywa można było też porozmawiać z samorządowcami – burmistrz i radnymi.

Sołectwo Kiełpin zdobyło wyróżnienie w konkursie „Najaktywniejsze sołectwo Krajowej Sieci Obszarów Wielskich – Sukcesy widać po sąsiedzku” organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego. Kiełpin otrzymał nagrodę finansową w kwocie 2000 złotych, które to środki zasilą budżet sołectwa. Podczas najbliższego zebrania sołeckiego, które odbędzie się już 6 września o godz. 18:30 w  ICDS ul. Staszica 2, mieszkańcy będą mogli zdecydować na co zostanie przeznaczony.

mm./red.

 

 

 

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

3 komentarze

 1. Cienisty

  Bardzo było dużo ludzi. Zabrakło porcji z grila i samochodom na baterie zabrakło energii. Nie jest to zarzut, tylko pozytywne zaskoczenie, bo bywały pikniki na których bywało kilknanaście osób.

  7
  1
  Odpowiedz
 2. Monika

  Gratulacje dla Kiełpina. Widać, że sołtys się angażuje.

  4
  0
  Odpowiedz
 3. Krzysztof

  Dziękujemy za super zdjęcia.
  Bardzo udany piknik. Szkoda, że w samochodzikach zabrakło prądu, ale i tak było super.

  2
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *