www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

W sprawie ścieżek rowerowych…

27 listopada 2014 roku w Auli ICDS odbędzie się spotkanie poświęcone koncepcji przebiegu tras rowerowych na terenie Łomianek.

 


Załączone dokumenty:
Zarządzenie RAG.0050.129.2014.pdf
Zarządzenie RAG.0050.136.2014.pdf
Ogłoszenie.pdf

 

W sprawie ścieżek rowerowych...

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

3 komentarze

 1. wyszlo jak zwykle

  Czy wszystkie ścieżki rowerowe mają być tak absurdalnie zaprojektowane jak ta pokazowa wyborcza przy szkole w centrum Łomianek? Kto to wymyślił że ścieżka idzie przez przystanek autobusowy i kiosk?

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Kazik

  Dziękuje za tę informację. Chętnie się wybiorę i zobaczę co tam przed wyborami władza obieca.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. cerber

  Konsultacje w sprawie ścieżek rowerowych miały odbyć się kilka miesięcy temu. Burmistrz Dąbrowski je odwołał bez podania przyczyny. Teraz już wiadomo dlaczego. Zostawił sobie kiełbasę wyborczą dla naiwnych na wypadek przegrania 1szej tury.

  Ścieżki rowerowe po wale wiślanym? Przecież remont wałów nie leży w kompetencjach burmistrza, tak Dąbrowski z Rusieckim napisali ostatnio w oświadczeniu. A trasa wzdłuż Wiślanej miała powstać 3 lata temu, to też była kiełbasa wyborcza dla mieszkańców Łomianek Dolnych. Ale trasy nie można wybudować, bo najpierw należy zrobić tam wodociąg, kanalizację, latarnie, chodniki. Radni zatwierdzili budżet, a burmistrz nie wykonał zadania. A teraz znowu mami wyborców iluzjami rozwoju.

  Taka sama ściema jak monitoring na Dąbrowie (dlaczego tylko tam? co, tam mieszkają lepsi a na reszcie Łomianek gorsi?). Kto będzie płacił za utrzymanie tego monitoringu? Jak Dąbrowa chce monitoringu, to niech sobie założy. Stać ich, mają domy po parę milionów. U nas też była seria kradzieży domów w ubiegłym roku przed świętami. Ale u nas biedniejsza okolica, więc nie zasługujemy na monitoring, tak? Policja umorzyła wszystkie sprawy po tygodniu.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *