www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Warsztaty Śpiewu Liturgicznego „Łaską jesteście zbawieni” w Łomiankach

Już niebawem mieszkańcy Łomianek będą mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu kulturalnym. W dniach od 8 do 10 marca w parafii św. Małgorzaty odbędą się Warsztaty Śpiewu Liturgicznego „Łaską jesteście zbawieni”. To wydarzenie, które zaprasza do zanurzenia się w atmosferę muzyki, kultury i sztuki, mające na celu rozwijanie umiejętności wokalnych oraz propagowanie muzyki liturgicznej.

Wyjątkowe chwile muzyczne poprowadzą wybitni polscy dyrygenci i twórcy muzyki liturgicznej: Piotr Pałka, Urszula Rogala i Rafał Maciejewski. Spotkanie przyciągnie utalentowanych chórzystów oraz miłośników muzyki liturgicznej nie tylko z Łomianek, ale również z całej Polski.

Warsztaty „Łaską jesteście zbawieni” to nie tylko okazja do podniesienia umiejętności w śpiewie liturgicznym, ale także szansa na odkrycie nowych pieśni. Wydarzenie ma na celu integrację społeczności, inspirację oraz rozwijanie pasji śpiewu liturgicznego. Organizatorzy przewidują udział około 100 uczestników, a wsparcie dla wydarzenia udziela zaangażowane parafie z okolicy.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zgłaszania się na warsztaty już teraz! Koncert podsumowujący pracę artystów odbędzie się 10 marca po mszy o godzinie 13. Wydarzenie organizowane jest po raz piąty przez Parafię Świętej Małgorzaty w Łomiankach, a patronat medialny objęły Lomianki.info, Radio Warszawa i List Do Pani. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w tym inspirującym i muzycznym przedsięwzięciu.
Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia i linkiem do zapisów na FB Parafii Świętej Małgorzaty.

 

 

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *