www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

XIX Sesja Rady Miejskiej / VIDEO

9 września odbyła się XIX Sesja Rady Miejskiej podczas której obradowano nad skargami na działalność Burmistrza Łomianek, skierowanymi przez Centralne Biuro Antykorupcyjne, NSZZ Solidarność, Zarząd Osiedla Buraków.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania video oraz zapoznania się z podjętymi uchwałami.


Załączone dokumenty:
Porządek obrad XIX Sesji Rady Miejskiej w Łomiankach.pdf
Wniosek Burmistrza Łomianek.pdf
Uchwała Nr XIX/ 234/ 2016 z dnia 9 września 2016 r. w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Burmistrza Łomianek.pdf
Uchwała Nr XIX/ 235/ 2016 z dnia 9 września 2016 r. w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Burmistrza Łomianek.pdf
Uchwała Nr XIX/ 236/ 2016 z dnia 9 września 2016 r. w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Burmistrza Łomianek.pdf
Uchwała Nr XIX/ 237/ 2016 z dnia 9 września 2016 r. w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Burmistrza Łomianek.pdf
Uchwała Nr XIX/ 238/ 2016 z dnia 9 września 2016 r. w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Burmistrza Łomianek.pdf

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

11 komentarzy

 1. Obejrzałem i nie wiem co o tym sądzić. Podejmować decyzje w tak ważnych sprawach bez pełnej dokumentacji? Bez zapoznania się i bez analizy? Dziwne.
  Rada Miejska ma kontrolować Burmistrza. Taka jest między innymi jej rola.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. obserwator

  Kpina z radnych.Jak można głosować nad uchwałami nie znając dokumentów.Dobrze że sa radni którzy nie podnoszą rąk na zawołanie i chcą głosować zgodnie z własnym sumieniem po rozeznaniu spraw,a nie jak mają kazane.
  Teraz nich mieszkańcy widzą kogo wybrali.P.Krystecki to kompromitacja dla Łomianek zajmuje stanowisko największe w radzie i bierze wielką dietę nie nadając się na to stanowisko.
  Dlaczego do tej pory p.Krystecki nie zmienił wysokosci diet?Radca prawny jak skończył jakieś specjalne studia,to chociaż powinien przygotować się do sesji i znać przepisy samorządowe.Radny Etienne zadawał właściwe pytania odnośnie uzasadnień.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Miesk

  Obejrzałem film i przeczytałem uchwały. Ktoś chce mną manipulować i szuka taniej sensacji. Nie wpłynęła skarga CBA do urzędu a wpłynęło pismo NSZZ Solidarność do CBA, które przesłało do urzędu. Tak samo Nszz Solidarność to samo pismo przeslał do Wojewody, RIo, a te przesłały do urzedu. 3 takie same skargi,jednak chyba chodzi o szukanie sensacji. Czym ci radni się zajmują i za co biorą kasę? Powinni zająć się drogami i chodnikami a nie takimi bzdurami,!

  0
  0
  Odpowiedz
 4. fijołek

  Jaja jak berety, radni biorą udział w sesji a przewodniczący Krystecki bredzi o jakimś programie, panie przewodniczący idż pan w końcu na emeryturę i oglądaj sobie programy nawet porno jak pan ma ochotę. Gratulacje dla pani radnej Roszkowskiej za to że nauczyła się jednego zdania ” wnoszę o zamknięcie dyskusji” Za co ci ludzie biorą kasę??????????

  0
  0
  Odpowiedz
 5. Janek

  Przykład totalnego lekceważenia mieszkańców, możecie sobie pisać skargi- my i tak wszystko przegłosujemy , tylko my mamy rację. W gazecie łomiankowskiej i tak napiszemy co chcemy- to jest obecna władza. Z filmu wynika że nawet przed radnymi ukrywają dokumenty – wygląda na to że zamiatają niewygodne sprawy pod dywan. Któż to wie co tam zostało schowane?. Obecny przewodniczący zupełnie sobie nie radzi – macie racje to kompromitacja Łomianek. Jeżeli tak wyglądają Sesje w Łomiankach to obciach na cała Polskę.

  0
  0
  Odpowiedz
 6. lolek

  Józek Wierzbicki ! ty wiesz co !

  0
  0
  Odpowiedz
 7. Zenek

  Żenada !!!! Lekceważące zachowanie p. Rusieckiego nie kompetencja p. Krysteckiego po prostu szok że takie osoby nas reprezentują. Mam nadzieje że kiedyś te towarzystwo zostanie wywiezione taczką i to koniecznie taczką po gnoju.

  0
  0
  Odpowiedz
 8. zw.

  Mamy taką reprezentację, jaką sobie sami wybraliśmy. Widocznie na inną, lepszą nie jesteśmy gotowi.

  0
  0
  Odpowiedz
 9. szczepan

  Wszyscy którzy wątpią w uczciwość i wspaniałomyślność Pana Burmistrza powinni obejrzeć ten film.

  Szkoda że nie pokazuje tego gazeta i lomianki pl. Panie Zastępco Piotrze Rusiecki proszę zezwolić na pokazanie calej prawdy. Wszyscy powinni wiedzieć całą prawdę!

  0
  0
  Odpowiedz
 10. zwykły obywatel

  a ja z tego nagrania zapamiętam LADY RADNĄ Żebowską-Piotrak
  krzyczącą „protestuje, protestuje….”

  zamiast bronić swoich racji wybiega z sali…

  tchórzostwo…

  0
  0
  Odpowiedz
 11. obserwator

  Przedszkola , szkoła czy obradują dorośli. Zachowanie przewodniczącego graniczy ze skandalem. Brak dokumentów , ukrywanie co istotne. Już dwoje przekonało się o wiarygodności tej władzy Reszta przyklepuje. A wice gra czy w internecie siedzi.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *