www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

32. Finał WOŚP w Łomiankach – Tu wszystko gra OK!

Już 28 stycznia – na ulicach Łomianek, w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Łomiankach, w Centrum Kultury, w LEMON TREE, w Stajni LIDER – będzie można spotkać wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W Łomiankach jak co roku zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku mottem akcji jest hasło „Tu wszystko gra OK!”, a celem zbiórki „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”.

Sztab numer #6642 działa od wielu lat przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Łomiankach i łączy siły Łomianek i Izabelina. W minionych finałach zebraliśmy: 31 Finał – 209.443,91 zł; 30. Finał – 149.394,65 zł;  29. Finał – 135.598,19 zł; 28. Finał –  217.988,60 zł; 27. Finał – 131.132,00 zł…

Do działań łomiankowskich wolontariuszy jak co roku dołącza się Centrum Kultury w Łomiankach oraz Restauracja LEMON TREE, gdzie odbędą się licytacje i koncerty. Swoje huczne kwestowanie organizuje Centrum Kultury Izabelin.
W tym roku również środki zebrane podczas imprezy plenerowej w Stajni LIDER w Kępie Kiełpińskiej oraz turnieju brydżowego w świetlicy w Burakowie trafią na konto łomiankowskiego sztabu #6642.

Szczegółowe informacje nt. łomiankowskiego Sztabu WOŚP wraz z prezentacją przedmiotów przekazanych do licytacji znajdziecie na: https://www.facebook.com/WospLomianki, a pod linkiem https://allegro.pl/uzytkownik/6642WOSPLomianki na ALLEGRO znajdziecie licytacje on-line, z których środki zasilą naszą łomiankowską zbiórkę.

 

 

 

 

 

Przy Jeziorze Dziekanowskim odbędzie się MORSOWANIE I SAUNOWANIE organizowane w ramach WOŚPowego sztabu #6375 z warszawskich Bielan.

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

4 komentarze

 1. Wolontariuszka :)

  SIEMA! Już nie mogę się doczekać spotkania z super ekipą liczącą zebrane pieniądze w puszkach w strażnicy. Będę około 20.
  GRAMY DO KOŃCA ŚWIATA I JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ!

  7
  2
  Odpowiedz
 2. Kaśka i Marek

  Sie ma! Kwestujemy od ponad 10 lat. Nasze dzieci nie raz korzystały ze sprzętu zakupionego przez WOŚP i nie wyobrażam sobie, by tej akcji nie było.
  Brawo Łomianki! Razem możemy więcej bo Łomianki to MY!

  5
  1
  Odpowiedz
 3. pytanie dla radnej Całapińskiej

  A po co Info Łomianki promuje Całapińską i Halo łomianki skoro zbierają dla Bielan? Niech tam się promują i lansuja.

  Niezrozumiałe to dla mnie jest. Może Całapińska się wyłumaczy z tego z innych powiązań z Bielanami? Jak się układa z ludźmi którzy są przeciw polepszeniu buspasowi.?

  2
  1
  Odpowiedz
  • Ela

   Nie ma się co czepiać, może nie ogarnęła organizacyjnie, wiec się podczepiła, a Bielany są nad Dziekanowiskim z morsowaniem nie tylko dziś, Sauny tam stoją.

   A co do zbiórki to wszystko leci i tak do jednej puli. Oby zebrali jak najwięcej.

   Inny temat to te powiązania. Na ostatniej sesji przewodniczacy Wawer mówił się o przejęciu Łomianek przez Warszawę, może jest tego orędowniczką. Dobre pytanie przed wyborami.

   2
   1

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *