www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Anna Serafińska w JazzCafe

Jazz Cafe Łomianki zaprasza na koncert wokalistki jazzowej – Anny Serafińskiej.

Anna Serafińska to jedna z niewielu polski wokalistek, która w niezwykły, wręcz niespotykany sposób eksperymentuje z głosem i szuka nowych, unikalnych form ekspresji. Zajmuje się wszystkimi odcieniami wokalistyki jazzowej – od standardów w ich klasycznym brzmieniu po nowoczesne formy – z jej pokrewnymi (funk, soul). Z powodzeniem nagrywa płyty z piosenkami jak i wokalizy. Jej naturalność w przekazie muzyki inicjuje nić porozumienia z publicznością już od pierwszych dźwięków. Pozwala przenieść się słuchaczom w świat improwizacji.

Anna Serafińska jest wyjątkowo ceniona zarówno przez kolegów z branży jak i przez publiczność. Jako pierwsza w Polsce obroniła tytuł doktora w dziedzinie śpiewu rozrywkowego. Jako jednyna Polka jest laureatką I nagrody na prestiżowym festiwalu w Montreux. Jej ostatnia płyta „GADU GADU”” z tekstami Agnieszki Osieckiej oraz występy z jej babcią Carmen Moreno przysporzyły je dodatkowo popularności.

W Jazz Cafe usłyszymy kompilację jej największych przebojów oraz kilka ulubionych utworów, które mają się znaleźć na najnowszej płycie artystki. Po raz kolejny publiczność Jazz Cafe będzie miała okazję uczestniczyć w tworzeniu materiału na album. Ma być radośnie i mocno energetycznie a przy tym z prawdziwym pazurem jazzowej improwizacji.

źródło: JazzCafe Łomianki
redakcja@lomianki.info

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *