www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

KS Łomianki nie do przejścia

Klub Sportowy Łomianki wygrał – 25.09.2010 r. – kolejne spotkanie, tym razem za słaby na piłkarzy Marka Papszuna okazał się Milan Milanówek.

Od początku mecz układał się pod dyktando żółto-czarnych, kontrolowali oni przebieg spotkania, a w rezultacie w 13. minucie objęli prowadzenie w spotkaniu. Autorem bramki był Mateusz Sołtys. Zawodnicy lidera okręgówki nie spuszczali z tonu, w 39. minucie było 2:0, tym razem Piotra Kaszowskiego pokonał Hubert Dolewski.

Po zmianie stron, szybko trzecią bramkę dla Łomianek zdobył Jacek Jarosiński. Milan choć starał się jeszcze coś zmienić w swoich poczynaniach, to jednak nie odwrócił losów spotkania. Piłkarze KS-u pewnie pokonali gości z Milanówka, wygrywając tym samym swoje ósme spotkanie w lidze. Teraz chłopców Papszuna czekali kilka trudnych spotkań, z pewnością łatwo nie będzie w rywalizacji z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki, czy też dwa tygodnie później przeciwko KS Raszyn. Na spotkaniu z Milanem obecny był burmistrz Miasta i Gminy Łomianki Wiesław Pszczółkowski.

KS ŁOMIANKI – MILAN MILANÓWEK 3:0 (2:0)

BRAMKI 13′ Mateusz Sołtys, 39′ Hubert Dolewski, 47′ Jacek Jarosiński

ŻÓŁTE KARTKI 65′ Dariusz Cackowski, 81′ Tomasz Szymański

ŁOMIANKI Mikołaj Wielgus – Bartosz Krężlewicz, Radosław Kamiński, Łukasz Prusik, Damian Sokołowski, Tobiasz Gac, Hubert Dolewski (82′ Artur Stępień), Adam Kossowski (70′ Damian Miecznikowski), Mateusz Sołtys, Jacek Jarosiński (76′ Janusz Sobczak), Michał Piros (62′ Mateusz Rybarczyk)

Przemysław Popek

KS Łomianki nie do przejścia

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *