ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

KS Łomianki nie do przejścia

Klub Sportowy Łomianki wygrał – 25.09.2010 r. – kolejne spotkanie, tym razem za słaby na piłkarzy Marka Papszuna okazał się Milan Milanówek.

Od początku mecz układał się pod dyktando żółto-czarnych, kontrolowali oni przebieg spotkania, a w rezultacie w 13. minucie objęli prowadzenie w spotkaniu. Autorem bramki był Mateusz Sołtys. Zawodnicy lidera okręgówki nie spuszczali z tonu, w 39. minucie było 2:0, tym razem Piotra Kaszowskiego pokonał Hubert Dolewski.

Po zmianie stron, szybko trzecią bramkę dla Łomianek zdobył Jacek Jarosiński. Milan choć starał się jeszcze coś zmienić w swoich poczynaniach, to jednak nie odwrócił losów spotkania. Piłkarze KS-u pewnie pokonali gości z Milanówka, wygrywając tym samym swoje ósme spotkanie w lidze. Teraz chłopców Papszuna czekali kilka trudnych spotkań, z pewnością łatwo nie będzie w rywalizacji z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki, czy też dwa tygodnie później przeciwko KS Raszyn. Na spotkaniu z Milanem obecny był burmistrz Miasta i Gminy Łomianki Wiesław Pszczółkowski.

KS ŁOMIANKI – MILAN MILANÓWEK 3:0 (2:0)