www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Festyn sportowy w Lemon Tree

Już w najbliższy weekend, 7 czerwca, Zarząd osiedla Dąbrowa Zachodnia zaprasza wszystkich mieszkańców Łomianek na piknik sportowy do restauracji Lemon Tree.

Drodzy Sąsiedzi,

Łomianki to miasto ludzi aktywnych, poszukujących życia z biglem, ale również takich, którzy potrafią atrakcje organizować. My w Dąbrowie Zachodniej doceniamy takie podejście do życia i chcemy to pokazać.

Zapraszamy sąsiadów ze wszystkich zakątków naszej gminy na spotkanie z dynamizmem i energią. Zapoznacie się Państwo z bogatą ofertą sportową i rekreacyjną Łomianek.

Podczas sobotniego popołudnia 7 czerwca każdy znajdzie coś dla siebie. W jednym miejscu będzie można porównać różne propozycje, porozmawiać z trenerami i organizatorami, zapytać o szczegóły.Szczerze byliśmy zaskoczeni, kiedy przygotowując Piknik zorientowaliśmy się, jak wiele okazji do prowadzenia aktywnego sportowo życia stwarzają miejscowe, łomiankowskie inicjatywy.

Wyjątkową atrakcją tego dnia będzie bieg masowy o puchar… owoców. Jego trasę zaplanowaliśmy tak, by prowadziła przez malownicze, puszczańskie ścieżki naszego osiedla – Dąbrowy Zachodniej.

Imprezę zorganizowaliśmy bazując na sąsiedzkiej pracy, bezpaństwowych pieniędzy i poparcia urzędów. Dlatego gwarantujemy luz i bezpretensjonalność. Będziemy szczęśliwi, jeśli uznacie Państwo, że spędziliście czas sympatycznie i z pożytkiem dla siebie!
Zapraszamy!

Witold Gawda i cały Zarząd Osiedla


Załączone dokumenty:
Sportowa_Dabrowa.pdf

Festyn sportowy w Lemon Tree

Festyn sportowy w Lemon Tree

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

4 komentarze

 1. ewac

  Bardzo piękna inicjatywa !!!!
  Trzymam kciuki za jej powodzenie ! I bardzo mi przykro, że nie będę mogła uczestniczyć .
  Wszystkiego najlepszego 🙂

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Przepraszam za to co napiszę, ale czuję szczerą i prawdziwą ulgę!
  W końcu jakiś piknik bez laudacji, orędzia i przemówień tercetu Rusiecki, Dąbrowski, Manasterski. Ufffff…

  Będziemy na biegu i na pikniku. Chcemy więcej! Kocham Was!

  0
  0
  Odpowiedz
 3. bez spiny ludziska

  Ale po co się spinać ? Przecież portal postanowił nie zdawać relacji z imprez, na których jest burmistrz. Zbliżają się wybory przecież…teraz będziemy lansować ludzi PO na wszystkich innych imprezach. Rusinek na rowerze objazdy po mieście robi od trzech tygodni, promując zdrowy, aktywny tryb życia i przy okazji przedstawiając swoje mocarskie plany na przyszłą kadencję ! Wszystko będzie ! Wszystko co chcesz usłyszeć !

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Adam

  Widziałem spis atrakcji w gazecie Łomiankiinfo. Zapowiada się interesująca impreza. Dobrze, że mieszkańcy sąsziedzko sami sie organizują i nie zabiegają o polityczne „patronaty”.

  ps. do „bez spiny” a co kogo obchodzi, że jakiś Rusiecki z PO na rowerze jeździ i obiecuje? Jego sprawa. Obiecanek już się wiele nasłuchaliśmy i mamy zdanie na temat burmistrza i jego zastępcy wyrobione.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *