www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Dzień Dziecka w Łomiankach

W minioną sobotę, 31 maja, na boisku obok ICDS odbył się – jak co roku – festyn dla dzieci z okazji ich święta – Dnia Dziecka, zorganizowany przez Urząd Miejski w Łomiankach.

Od godzin południowych czekały tam na dzieci przeróżne atrakcje. Były występy grup dziecięcych na scenie, pokazy sztuki cyrkowej w wykonaniu Klauna Kluseczki, dmuchane zjeżdżalnie dla małych i większych, rozjuszony byk, na grzbiecie którego sztuką było się utrzymać dłużej niż minutę. Były też trampoliny, wata cukrowa, nawet kozy zawsze chętne do zjedzenia czegoś pysznego, słowem wszystko to, co dzieci uwielbiają i co je uszczęśliwia.

Na stoiskach usytuowanych na parkingu przed ICDS prezentowały się różne organizacje i kluby. Można było zakupić wojskowe akcesoria z demobilu oraz baloniki, maski i różne drobne dziecięce akcesoria. Można było stworzyć przypinkę z własnoręcznie narysowanym motywem w czym pomagali harcerze. Ciekawą atrakcją była możliwość przejazdu starym autobusem, tzw. „ogórkiem”. Można było również podziwiać nowoczesny, mały autobus – najnowszy nabytek naszej Komunikacji Miejskiej.Nie zabrakło też wozów strażackich i radiowozu policyjnego, za kierownicą których mogły zasiąść dzieci i poczuć się przez chwilę jak strażacy czy policjanci. Swoje stoisko miała też łomiankowska straż miejska.

Słońca tego dnia nie przesłoniły chmury, a buzi dzieci nie opuszczały uśmiechy, czyli było tak, jak być powinno w Dzień Dziecka.

am.

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *