www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Galeria Młociny otwarta również w niedziele

Galeria Młociny jest otwarta dla swoich klientów siedem dni w tygodniu. Na odwiedzających czeka wiele wakacyjnych atrakcji przygotowanych z myślą o całych rodzinach.

Każdy weekend w Galerii Młociny jest pełen aktywności – warsztatów edukacyjnych, zajęć sportowych, gier i zabaw dla najmłodszych oraz strefa chillout dla osób szukających wytchnienia. Do Galerii zawitała także nowość – tubing, czyli zjazd w pontonie po specjalnym torze.

Zapraszamy na Plac przed galerią, gdzie odbywać się będą:
Niedziela, 14 sierpnia, godzina 12.00-18.00 – gra w siatkówkę pod okiem Instytutu Aktywności
Niedziela, 21 sierpnia, godzina 13.00-16.00 – warsztaty czekoladowe dla miłośników słodyczy. W ramach zajęć udekorujemy i ozdobimy słodkości, zrobimy szaszłyki owocowe i własne tabliczki czekolady!

Kupujesz i masz
Aplikacja Kupujesz i masz pozwala klientom Galerii Młociny zbierać punkty za dokonane zakupy – tzw. Złociny, które można wymienić na różnego rodzaju nagrody, takie jak: vouchery do lokali gastronomicznych, vouchery do kina, na kręgle, kosmetyki, zabawki dla dzieci i wiele innych! Zarejestrowani użytkownicy aplikacji odwiedzając Galerię Młociny w każdą niedzielę mogą także odbierać nagrody za połowę liczby Złocin (w aplikacji w kategorii „Niedziele za połowę ceny”).
Ponadto na nowych użytkowników aplikacji, którzy dokonają rejestracji w niedzielę czekają dodatkowe niespodzianki m.in.: bilety do kina, do MK Bowling, vouchery na burgera BigMac oraz vouchery na Kurzą Górę do odbioru w niedzielę, w którą dokonano rejestracji w aplikacji! Po nagrody zapraszamy do infopunktu czynnego we wszystkie niedziele sierpnia od 11:00 do 19:00.

Zdobywcy Złocin
Co trzeba zrobić, by móc wyruszyć po Złociny? To proste! Należy pobrać aplikację Młociny Kupujesz i Masz w App Store lub Google Play, a następnie zrobić zakupy w sklepie z listy (aktualna lista dostępna jest w aplikacji) i zeskanować paragon. Wówczas otrzymamy zwrot w postaci Złocin (od dwóch do ośmiu w zależności od sklepu). Minimalna wartość paragonu, który można zarejestrować w ciągu czterech dni to 30 zł, a maksymalna to 500 zł. Limit to dwa paragony z jednego sklepu dziennie. Złociny są ważne przez dwa miesiące.

Zachęcamy do śledzenia strony internetowej Galerii Młociny, jej profilu na Facebooku, Instagramie oraz Tik Toku, gdzie regularnie pojawiać się będą informacje o kolejnych inicjatywach. Zapraszamy!

[artykuł sponsorowany]

Galeria Młociny otwarta również w niedziele

Galeria Młociny otwarta również w niedziele

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

3 komentarze

 1. Marta

  Wszystkie sklepy powinny być otwarte w każdą niedzielę. Chyba ktoś kto nie ma żadnych obowiązków w tygodniu wymyślił zakaz handlu. Jest to też utrudnienie dla pracownikow sklepów, którzy muszą po nocach odbrabiać te zakazy. Już mamy dość tych zakazów. i nakazów. Jak w komunie!

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Jacek

  Martusiu, wszystko powinno być otwarte cały tydzień na okrągło, urzędy,szkoły, przedszkola,przychodnie, apteki,zakłady pracy itd.
  Martusiu widać że nie masz pojęcie co to była komuna i jak wtedy było, rozejrzyj się po tych okolicznych demokracjach i zrób tam zakupy w niedzielę.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Magda

  Martusiu poczytaj sobie mądre słowa Jacka i dobrze je zapamiętaj.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *