www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

GRUSZKA MARCIN
– kandydat do Rady Miejskiej Łomianki

Informację o tym na jakie stanowisko kandydat kandyduje.
Kandydat do Rady Miejskiej w Łomiankach. KW Platforma Obywatelska RP. Okręg nr 1. Lista nr 4. Pozycja nr 10.

Krótką informację o kandydacie.
Mam 23 lata jestem studentem III roku Informatyki – specjalizacja inżynieria oprogramowania. W Łomiankach mieszkam od urodzenia. Pracuję na stanowisku Koordynatora ds. Organizacji Imprez Integracyjnego Centrum Dydaktyczno Sportowego w Łomiankach.

Co zrobiła Pani, co zrobił Pan dla Łomianek dotychczas?
Już od czasów szkolnych starałem się działać na rzecz społeczności Łomianek. Uczęszczając do naszego łomiankowskiego liceum byłem jednym z organizatorów corocznych akcji „Uśmiech od Mikołaja” dla najuboższych dzieci z rejonu naszej gminy. Pracując w Integracyjnym Centrum Dydaktyczno Sportowym biorę czynny udział w organizacji i przygotowaniu wielu imprez kulturowych i sportowych. W czasie pamiętnej akcji powodziowej ciężko pracowałem przy umacnianiu wałów, a także udzielałem pomocy w Sztabie Kryzysowym.

Co ma zamiar zrobić Pani / Pan dla Łomianek w przyszłości?
Na sercu leży mi dobro naszej Gminy, ogółu społeczności. W moich działaniach będę kierował się dobrem wszystkich mieszkańców, a nie interesem jednostki. Chcę przedstawiać realne pomysły i realne możliwości stojące przed Łomiankami, jako miastem, które ma niezwykły potencjał i możliwości rozwoju. Chciałbym zadbać o rozwój małych przedsiębiorstw, często rodzinnych firm, które działając od wielu lat cieszą się zaufaniem oraz dobrą opinią mieszkańców oferując im towary oraz usługi bardzo dobrej jakości, a także o czym nie można zapomnieć – dają nam miejsca pracy. Warto dbać o takie firmy, a także ułatwiać powstawanie nowym. Chcę także bronić dotychczasowej polityki władz Miasta, która przez niektórych obsesyjnie jest oceniana negatywnie, jako kumulacja fatalnych decyzji i niewykorzystanych szans. Samorządowcy to przedstawiciele społeczności. Pojedynczy radny winien dążyć do porozumienia z reprezentacją wszystkich opcji, dyskutować, nie walczyć, musi pamiętać, że reprezentuje ogół Społeczności. Radny to nie wojownik w wojnie sporów. Sesje Rady Miejskiej nie mogą polegać na kłótniach, zabieraniu sobie głosu, szerzeniu podziałów i nienawiści. Radny ośmieszając siebie, ośmiesza wszystkich tych ludzi którzy go wybrali. Celem radnego musi być dobro człowieka. Dlatego pragnę jednoczyć samorządowców wokół idei i tłumić nie konstruktywne spory.

GRUSZKA MARCIN<br data-lazy-src=

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *