www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

ICDS w Łomiankach zorganizował pierwszy Otwarty Cross Trening. Będą kolejne

Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe w Łomiankach zaprosiło mieszkańców Łomianek do uczestnictwa w otwartym treningu cardio połączonym z treningiem siłowym.
13 kwietnia odbyła się pierwsza edycja imprezy pod nazwą Otwarty Cross Trening. Cieszyła się sporym zainteresowaniem chętnych potrenować i zmęczyć się na boisku przy ICDS.

Trening cardio  to forma ćwiczeń fizycznych, które mają na celu wzmocnienie serca, poprawę wydolności tlenowej oraz spalanie kalorii. Ćwiczenia te z reguły podnoszą tempo pracy serca, co prowadzi do zwiększenia przepływu krwi przez organizm. Typowe formy treningu cardio to bieganie, jazda na rowerze, pływanie, skakanie na skakance czy nawet szybkie chodzenie.
Trening siłowy to forma ćwiczeń fizycznych, które mają na celu zwiększenie siły, wytrzymałości oraz masy mięśniowej. W treningu siłowym używa się zazwyczaj obciążeń, takich jak sztangi, hantle.

Jak zapowiadają organizatorzy z Integracyjnego Centrum Dydaktyczno Sportowego planowane są kolejne edycje Otwartych Cross Treningów.
Terminy spotkań mają być ogłoszone wkrótce

mm./red.

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *