www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Jak co roku Burmistrz Łomianek zaprosiła mieszkańców na spotkanie wielkanocne

Tradycyjnie  władze Łomianek zapraszają mieszkańców na spotkania przedświąteczne. W tym roku również na zaproszenie Burmistrz Łomianek na placu przy Urzędzie Miejskim pojawiło się wielu łomianczan.

Burmistrz Małgorzata Żebrowska-Piotrak, ks. proboszcz Dariusz Kosk  oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej Maria Pszczółkowska złożyli wszystkim zgromadzonym życzenia oraz zaprosili na poczęstunek i  koncert dziecięcej grupy wokalnej z Centrum Kultury.

– Chciałabym, żeby w Łomiankach żyło się po prostu dobrze, po sąsiedzku. Tak żebyśmy nie byli dla siebie wrogami, niezależnie od tego jakie poglądy mamy. Żeby ta nadzieja, która przyjdzie wraz z Dniem Zmartwychwstania, też nas dotyczyła. Jeżeli będziemy dla siebie dobrzy, to cała reszta poukłada się lepiej – mówiła burmistrz Żebrowska-Piotrak. 

Uczestnikom tegorocznego „Spotkania wielkanocnego u Pani Burmistrz” dopisała zarówno pogoda – w sensie atmosferycznym – jak i pogoda ducha, co ewidentnie zbliżyło obecnych na imprezie kandydatów startujących w wyborach samorządowych.

Zapraszamy do obejrzenia foto-video relacji z imprezy.

mm./red.

 

 

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

4 komentarze

 1. Krystyna

  Odkąd spotkania wigilijne i wielkanocne organizuje Pani Żebrowska-Piotrak jest bardzo sympatycznie i wszyscy są zawsze uśmiechnięci. Jest naturalna i nie odgrywa scenek. Dużo lepszy jest też poczęstunek.
  Za czasów Pana Rusieckiego i Dąbrowskiego atmosfera była patetyczna, przemówienia sztuczne, teatralne i depresyjne, a spojrzenia byłego przewodniczącego Pana Krzasteckiego i Pana Rusieckiego nie zachęcał do wspólnego spędzania czasu.

  5
  3
  Odpowiedz
  • TAK DLA BURMISTRZA DĄBROWSKIEGO I RUSIECKIEGO!

   Cieszy sie jak głupia.

   1
   2
 2. Tomasz

  Wybory za tydzień to i kandydaci oraz obecni radni np. Bartoszewski się pokazli mieszkańcom. Szkoda, że dopiero teraz, bo wcześneij nie pamiętali kogo reprezentują.

  Życzę Pani Burmistrz Małgorzacie właśnie tej wspomnianej w artykule niezmiennej pogody ducha. Jest Pani dobrym gospodarzem Łomianek. Uczciwym, traktującym równo i z szacunkiem wszystkich mieszkańców. Zwłaszcza tych którzy potrzebują zwykłej ludzkiej pomocy. Niezależnie od tego, co mówią tacy jak wyżej wspomniany pseudoradny.

  2
  1
  Odpowiedz
 3. Robert

  Życzę wzajemnie Wesołego Alleluja!

  1
  1
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *