www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Jan Grądzki zastąpił Wojciecha Bergera

Podczas XXI Sesji Rady Miejskiej – dziś 29 lutego 2012 roku – radni w głosowaniu tajnym wybrali Jana Grądzkiego na przewodniczącego Rady Miejskiej w Łomiankach. Wcześniej rezygnację z pełnienia tej funkcji złożył Wojciech Berger.

Radni podziękowali Wojciechowi Bergerowi za kierowanie Radą w tych jak podkreślali „trudnych warunkach””. Wręczono kwiaty. Wojciech Berger jako powód rezygnacji podał względy osobiste.

Niestety i tym razem radny Tadeusz Krystecki oraz burmistrz Tomasz Dąbrowski nie potrafili powstrzymać się od drobnych złośliwości względem byłego przewodniczącego 🙁

Na nowego przewodniczącego zgłoszono dwie kandydatury. Radny Wojciech Berger zgłosił Jana Grądzkiego, a radny Tadeusz Krystecki – Słowomirę Laskowską.

W głosowaniu tajnym na nowego Przewodniczącego Rady Miejskiej wybrano Jana Grądzkiego. Głosowało 20 radnych – 12 głosów za Janem Grądzkim, 6 za Sławomirą Laskowską, 2 głosy nieważne.

Jan Grądzki podziękował Wojciechowi Bergerowi i radnym za zaufanie oraz zadeklarował chęć dorównania swojemu poprzednikowi względem kierowania Radą.
Burmistrz Tomasz Dąbrowski pogratulował Janowi Grądzkiemu wyboru oraz wyraził nadzieję na „”lepszą współpracę””. Nowy przewodniczący poprosił burmistrza Dąbrowskiego o „”działanie pozytywne”” i nie uciekanie się do „”przycinek lepsza czy gorsza””.

Jan Grądzki był wiceburmistrzem Łomianek w latach 1998-2006. W kadencji 2006-2010 był radnym powiatu i członkiem zarządu powiatu warszawskiego zachodniego. Kandydował bez powodzenia na burmistrza Łomianek w roku 2010 z komitetu „”Łączą nas Łomianki””. Obecnie przewodniczący klubu radnych „”Łączą nas Łomianki””.Jan Grądzki dał się poznać jako organizator akcji krwiodawstwa tak w Łomiankach jak i w Powiecie Warszawskim Zachodnim.

redakcja@lomianki.info

Jan Grądzki zastąpił Wojciecha Bergera

Jan Grądzki zastąpił Wojciecha Bergera

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *