www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Kilkanaście komitetów, dwie kandydatki i czterech kandydatów na Burmistrza Łomianek… Wybory za dwa miesiące

W Dzienniku Ustaw 29 stycznia 2024 roku zostało opublikowane rozporządzenie prezesa Rady Ministrów, zgodnie z którym pierwsza tura najbliższych wyborów samorządowych odbędzie się w niedzielę 7 kwietnia, a ewentualna druga tura – dwa tygodnie później – 21 kwietnia 2024 roku.

W Gminie Łomianki będziemy wybierać Burmistrza Łomianek oraz swoich przedstawicieli, którzy zasiądą w Radzie Miejskiej, w Radzie Powiatu Warszawskiego Zachodniego oraz w Sejmiku Województwa Mazowieckiego.

Już od kilku miesięcy trwa „organizowanie” się osób, które mają chęć i potrzebę kandydowania na Burmistrza Łomianek, kandydatów do Rady Miejskiej w Łomiankach i Rady Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

 

Kto deklaruje start w wyborach na Burmistrza Łomianek?

O reelekcję planuje ubiegać się obecna Burmistrz MAŁGORZATA ŻEBROWSKA-PIOTRAK, która szefuje Urzędowi Miejskiemu od 2018 roku, a wcześniej była radną Rady Miejskiej w Łomiankach.

„W wyniku rozmów z mieszkańcami gminy Łomianki, organizacjami społecznymi, współpracownikami oraz własnych przemyśleń podjęłam decyzję o mojej kontynuacji pracy burmistrzyni Łomianek. Oczywiście możliwe to będzie po decyzji wyborczej naszych mieszkanek i mieszkańców.”  / Małgorzata Żebrowska-Piotrak


Swój start w wyborach na stanowisko Burmistrza Łomianek potwierdziła MAGDALENA CŁAPIŃSKA, obecna radna Rady Miejskiej. Wokół radnej skupiła się grupa osób pod wspólnym szyldem HALO ŁOMIANKI.

„Kandyduję na Burmistrza z pełnym składem kandydatów do rady miasta. Jesteśmy gotowi. HALO ŁOMIANKI.”Magdalena Cłapińska


Jakiś czas temu w przestrzeni publicznej zaczęła być aktywna grupa ŁOMIANKI TO MY, z której na Burmistrza Łomianek ma kandydować MAREK ZIELSKI, były radny, były przewodniczący Rady Miejskiej w Łomiankach.

„Wieloletnie doświadczenie samorządowe przekonało mnie do startu na urząd Burmistrza Łomianek. Wsparcie wyjątkowych ludzi oraz grupy społecznej Łomianki to My, tylko utwierdza mnie w słuszności tej decyzji. Do wyborów idę wraz ze swoimi kandydatami na Radnych. Razem możemy więcej.”  / Marek Zielski


Chęć ponownego ubiegania się o stanowisko Burmistrza Łomianek potwierdził  TOMASZ HENRYK DĄBROWSKI, były burmistrz, obecny radny Rady Miejskiej.

„Potwierdzam swoją kandydaturę na urząd burmistrza Łomianek w nadchodzących wyborach samorządowych oraz to, że wystawię listę kandydatów do rady miejskiej oraz do rady powiatu.”  / Tomasz Dąbrowski


Na „giełdzie” kandydatów pojawił się też PIOTR RUSIECKI, były wiceburmistrz, były radny. Mimo, że potencjalni kandydaci potwierdzają wspólne z nim kandydowanie, to sam Piotr Rusiecki nie potwierdził, ani nie zaprzeczył, że będzie kandydatem na burmistrza oraz, że organizuje kandydatów do rady miejskiej jaki i rady powiatu. Decyzje ma podjąć „wkrótce”.

O urząd Burmistrza Łomianek ma też kolejny raz ubiegać się ADAM SALWOWSKI, obecny radny, były przewodniczący Rady Miejskiej, kandydat na Burmistrza Łomianek w 2018 roku. Adam Salwowski tego nie potwierdza, ani temu nie zaprzecza, natomiast kandydaci z nim związani nie ukrywają, że będą z nim kandydować.

 

Kto planuje reprezentować mieszkańców Gminy Łomianki w Radzie Miejskiej i Radzie Powiatu Warszawskiego Zachodniego?

Ubieganie się o mandaty do Rady Miejskiej i Rady Powiatu Warszawskiego Zachodniego potwierdzili:
Małgorzata Żebrowska-Piotrak – do Rady Miejskiej;
HALO ŁOMIANKI – do Rady Miejskiej;
ŁOMIANKI TO MY! – do Rady Miejskiej;
Tomasz Henryk Dąbrowski – do Rady Miejskiej, do Rady Powiatu WZ.


DIALOG ŁOMIANKI, inicjatywa skupiona wokół Witolda Gawdy – byłego wiceburmistrza Łomianek, ma wystawić kandydatów do Rady Miejskiej w Łomiankach

„Dialog Łomianki przygotowuje merytoryczną ekipę do rady miejskiej. Nie wystawiamy kandydata na burmistrza, bo chcemy być bezstronni i tak samo otwarci i wymagający wobec każdego, kto nim zostanie.” / Witold Gawda


FORUM SAMORZĄDOWE GMIN – inicjatywa ponadgminna, powiatowa – tradycyjnie planuje wystawić kandydatów do Rady Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

„Tradycyjnie jak od 25 lat FORUM SAMORZĄDOWE GMIN wystawi listę kandydatów na radnych do powiatu Warszawskiego Zachodniego z rejonu Łomianek oraz wszystkich gmin sąsiednich. To kandydaci, którym warto zaufać. Liczymy na Państwa głosy.” / Wiesław Pszczółkowski, radny członek zarządu powiatu Warszawskiego Zachodniego.


Łomiankowska  PLATFORMA OBYWATELSKA potwierdziła wystawienie kandydatów do Rady Miejskiej oraz Rady Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

„Platforma Obywatelska w Łomiankach postanowiła nie wystawiać swojego kandydata na urząd burmistrza w kwietniowych wyborach samorządowych.
Wystawiamy natomiast bardzo mocne listy do Rady Miejskiej w Łomiankach i do Rady Powiatu Warszawskiego Zachodniego z rekordową ilością kobiet. Już niebawem zamierzamy aktywnie rozpocząć naszą kampanię licząc na podobny jak w dniu 15 października 2023r wynik wyborczy.” /
Tomasz Rusinek, Przew. Koła PO RP w Łomiankach


Podobnie łomiankowskie struktury PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ  mają wystawić kandydatów do Rady Miejskiej oraz Rady Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

„W nadchodzących wyborach samorządowych Komitet Prawa i Sprawiedliwości w Łomiankach, wystawi swoje listy wyborcze do Rady Powiatu i Rady Miejskiej.
Kandydatami na radnych z ramienia PiS będą osoby, które posiadają niezbędne kwalifikacje potrzebne do sprawowania stanowisk w samorządzie terytorialnym oraz godnie reprezentować będą interesy mieszkańców. Komitet Prawa i Sprawiedliwości w Łomiankach nie podjął jeszcze decyzji co do kandydatury na stanowisko burmistrza Łomianek.” / 
Anna Rudzka , Przewodnicząca Komitetu PiS Łomianki

POLSKA 2050 planuje kandydatów do Rady Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

„Jesteśmy nową siłą w powiecie, która zamierza go odmłodzić, usprawnić, oraz postawić na edukację i wsparcie psychologiczne dla dzieci dorosłych i rodzin. Polska 2050 w Powiecie Warszawskim Zachodnim do rad Miejskich nie wystawia kandydatów. Zgłosimy do rad powiatu kandydatów z Łomianek, Ożarowa i Starych Babic.” / Małgorzata Świdzińska, Polska 2050


Listę kandydatów do Rady Powiatu Warszawskiego Zachodniego wystawi też międzygminna, powiatowa grupa FORUM MIESZKAŃCÓW POWIATU.

„Forum Mieszkańców Powiatu to przede wszystkim mieszkańcy, którzy chcą działać, zmieniać swoją przestrzeń i okolicę na lepsze. Jako młodzi, energiczni mieszkańcy m.in Łomianek, chcemy udowodnić, że musimy stawiać na nowe pokolenia, wspierając się o tych doświadczonych, którzy chcą dzielić się swoją wiedzą.” / Patryk Zajączkowski


 

Oficjalne nazwy komitetów wyborczych oraz ostateczną listę kandydatów poznamy wkrótce.
Kalendarium wyborcze określa, że do 12 lutego wszystkie chętne komitety wyborcze powinny powiadomić Państwową Komisję Wyborczą o ich utworzeniu. Listy kandydatów na radnych będą mogły być zgłaszane do 4 marca, a kandydaci na burmistrza – do 14 marca.

Życzymy wszystkim komitetom powodzenia,  a mieszkańcom Łomianek merytorycznej kampanii wyborczej.

mm./red

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

37 komentarzy

 1. #CzasNaZmianę

  FORUM MIESZKAŃCÓW POWIATU 👍❤️💪

  11
  12
  Odpowiedz
  • nie dla oszołomów

   @Forum Mieszkańców Powiatu. Macie zamiar wprowadzić do Powiatu „piątkę Mentzena” i naczelnego gaśnicowego Brauna?
   Sorry, nie skorzystam.

   12
   8
  • Nie dla Pszczółkowskiego

   Panie Pszczółkowski zazdrości Pan młodym? Przecież to widać, że to Pan pisze. Ponadto zapomniał wół jak cielęciem był gdy to się startowało z Platformy a teraz udaje się wielce bezpartyjnego?

   18
   2
  • nie dla oszołomów

   @Forum MIeszkańców Powiatu. Nie jestem „Pszczółkowskim”. Nie znam człowieka. Nie jestem nawet facetem.

   Jestem przeciw zachowaniom, które uderzają w innych, które stygmatyzują, które są społecznie niebezpieczne. Widzę, podpis „Patryk Zajączkowski” co mi się jednoznacznie kojarzy z KORWiN. Pamiętam jak był organizatorem wizyty Janusza Korwina Mikke w Łomiankach. Korwin razem z Mentzenem i Braunem byli lub są liderami Konfederacji.

   Pytam kolejny raz.
   Macie zamiar wprowadzić do Powiatu „piątkę Mentzena” i naczelnego gaśnicowego Brauna?

   z pozdrowieniami
   Jolka.

   17
   6
 2. HS

  co za róg obfitości w tym roku! Nad kartą wyborczą będzie niczym u Fredry…

  Osiołkowi w żłoby dano
  W jeden owies, w drugi siano.
  Uchem strzyże, głową kręci,
  I to pachnie i to nęci;
  Od któregoż teraz zacznie,
  Aby sobie podjeść smacznie?
  Trudny wybór, trudna zgoda:
  Chwyci siano, owsa szkoda,
  Chwyci owies, żal mu siana.
  I tak stoi aż do rana,
  A od rana do wieczora;
  Aż nareszcie przyszła pora,

  Że Oślina pośród jadła
  Z głodu padła.

  3
  1
  Odpowiedz
 3. Marzena

  Dziwię , że Łomianki Info wspomina o Rusieckiem. To co Rusiecki opowiadał , jakie wymyślone insynuacje , kłamstwa, to co mówił w urzędzie na temat P. Macieja , to jak nastawiał Dąbrowskiego przeciw niemu przez tyle lat to było okropne.
  Po tym jak odnosił się do P. Macieja to się bardzo dziwię , że coś o nim jest tu napisane.

  20
  6
  Odpowiedz
  • Thomas Wojewoda

   Myślę, że właśnie takie zachowanie Maćka, pokazuje i podkreśla integralność jego przekazu jako przedstawiciela niezależnej lokalnej prasy Łomianek. Nie jemu filtrować informację na podstawie własnych doświadczeń i osobistej opinii. Łomianki INFO jest, moim zdaniem i nie tylko, jedyną stale wydawaną prasą, w której chodzi o czysty i nie splamiony naciskami, przekaz wydarzeń naszej gminy i okolic.

   10
   0
 4. Daro

  Trzeba wywalić wszystkich radnych z obecnej rady, oni się do niczego nie nadają. Ani ci co byli w koalicji ani ci co byli w opozycji.

  23
  2
  Odpowiedz
  • Obserwator

   Radny Tomasz Dąbrowski się obudził z zimowego, pięcioletniego snu 🙂 Czy on jako radny chociaż raz się odezwał?
   Drugi taki „wybitny” radny to Naftyński, bla, bla, bla, bla, a nie bardzo wie co czym.

   Jak o tym dłużej pomyśleć, to Dąbrowski jednak od Natyńskiego mądrzejszy.. Nie wie o co chodzi, to chociaż milczy i ma nadzieję, że nikt nie zauważy, że nie wie o co chodzi.
   Naftyński daje wszystkim dowody swojej ignoracji na tacy.

   15
   3
  • Kris R

   Tak długo jak będzie to polityczne a nie autentycznie oparte na specjalistach i ludziach którzy angażują sie nie dla deklaracji i obietnic politycznych. Chyba to już wszyscy widzą ale system wyborczy ciągle każe nam wybierać z tego samego garnka i tej samej zupy.

   1
   0
 5. Jarek

  Stawiam na Halo Łomianki. Radna Cłapińska potrafi łączyć, a nie dzielić. Kibicuję Magdalenie Cłapińskiej.

  23
  25
  Odpowiedz
  • Adam

   Niesty ta Pani z obecną burmistrz już pokazała na co ją stać. Nie dziękujęmy !

   13
   2
 6. z Dziekanowa Polskiego

  Z którego komitetu startuje Pani Maria Pszczółkowska? Bardzo chętnie zagłosuję na tę kandydatkę.

  9
  20
  Odpowiedz
  • Do Z Dziekanowa Polskiego

   Nikt na Zielskiego głosować nie będzie, na kobietę która startowała z KWW Mieszkańcy Łomianek od Pani Burmistrz. Dziekanów Polski mówi tym ludziom żegnam bo oszukaliście Dziekanów Polski!

   8
   8
 7. Edek

  Z tych co potwierdzili kandydowanie to nie znam zupełnie Pana Zielskiego. Ktoś może napisać coś więcej na jego temat? Może sam kandydat napisz?

  Pan Salwowski jest skreślony za to, że jako przewodniczącu nie potrafił zwołać Rady online i inwestycja na naszej ulicy się przesłużyła.

  Duet Rusiecki-Dąbrowski zupełnie nie w moim guście, Nie mam chęci na powtórkę a’la PiS. Pseudopatriotyzm, megalomania i chamstwo mnie nie interesuje.

  Panie Żebrowską i Cłapińską już poznałem i jestem bardziej na „tak”, niż na „nie”.

  12
  16
  Odpowiedz
  • Z Powstańców Warszawy

   Zielski to kolega Pana Pszczółkowskiego i dlatego od niego startuje jego żona. Nie warto!

   18
   7
  • kris

   Jak Pan poznał ? bo całe Łomianki ją znają z dziur w drogach, śmieci, komunikacji do Warszawy, obiecanek wodociągu, kanalizacji , przebudowy ulic, zatrzymania pędzących piratów drogowych – braku wizji i budowy infrastruktury nowo powstałych osiedli.

   0
   0
 8. Żebrowska = dobra kandydatura

  Jedyny sensowny wybór z tego towarzystwa to Żebrowska. Nie raz, nie dwa pokazała, że ma swoje zdanie, potrafi się wypowiadać, jest merytorycznie przygotowana, Ma jaja większe niż cała reszta.

  Oczywiście panom pokroju Naftyński i Bartoszeski się nie podoba, że kobieta ma większą wiedzę i kompetencje od nich, ale nie trzeba się takimi średniowiecznym zacofaniem panów przejmować.

  Najzabawniejsze są stanowiska Rusieckiego i Salwowskiego. Już od tygodni wiadomo, że szukają chętnych na listy radnych,bo nikt nie chce z nimi iść , a ci nie potwierdzają i nie zaprzeczają . Pajacują panowie.

  13
  26
  Odpowiedz
  • Anty MPŻ

   Wystarczy się przejechać Kościelną drogą, albo pooddychać w tzw. Parku Mgieł, albo spojrzeć na merytoryczne przygotowanie obecnej Pani Burmistrz. A gdzie obiecany szybki dojazd do Warszawy? Chyba większość mieszkańców Łomianek nie marzyła o mieszkaniu w zakorkowanym mieście wśród blokowisk, z których jest trudno i średnio bezpiecznie wyjechać… Obecna władza pokazała już swoją wizję naszego miasta. Dziękuję, bardzo mi się nie podoba. A przy okazji przyjrzyjmy się oświadczeniom majątkowym obecnym rządzącym i kandydatom.

   6
   0
 9. Mariusz K

  Trzeba być skończonym głupcem, żeby zagłosować ponownie na Żebrowską, desktruktora łomianek. oprócz wyprowadzania pensji na poziomie miliona złotych to zrobila dużo wiecej zlego niz dobrego. Czy ktos jest w stanie powiedziec co zrobila dobrze ??? Drze się na pracownikow w urzędzie (są nagrania i mam nadzieje, ze ujrzą swiatlo dzienne podczas kampanii). To nie przypadek, że POKŁÓCILA się ze wszystkimi dookoła! Ona nie zrobila nic oprocz blokow ktore zakorkowaly lomianki. Clapinska to jej kolezanka, jako radna ok ale jako burmistrz? to będzie powtórka z rozrywki jak z żebrowską. Całą kadencję będzie się uczyla a na koniec pogrąży jeszcze bardziej Łomianki! Tak naprawdę to tylko Panu Dąbrowskiemu ciężko coś zarzucić, jest dobrym człowiekiem i za jego kadencji Łomianki zaliczyły największy progres!

  28
  15
  Odpowiedz
 10. Janusz

  Na dzień dzień dzisiejszy moje wybory:

  1. Piotr Rusiecki – bezpartyjny, młody i doświadczony jednocześnie, obecnie tylko on się nie wygłupia. Wygra jego komitet. Najbardziej merytoryczny w kampani do tej pory.
  2. Marek Zielski – mieszkaniec od urodzenia, bardzo znany z działalności społecznej, uprzejmy, szkoda tylko że z KO. A co jeśli zacznie rządzić jak rudy
  3. Tomasz Dąbrowski – także od urodzenia mieszkaniec Łomianek, nie dotrzymuje ustaleń i umów, jeśli ktoś mówi że rzadził Nim Rusiecki to i tak on ponosił całowitą opowiedzalność.
  4. Magdalena Cłapińska – melodia przyszłości, przegra jednak z Zielskim.

  Reszta się nieliczy.

  Do powiatu : Patryk Zajączkowski: Perspektywiczny, miejmy nadzieję że pokona tych starych gnomów. Wogóle czas pozbyć się pokolenia Rzychlińskiego.

  Jak poznamy wszystkich kandydatów na ranych, to będzie można coś więcej napisać kto jest kto.
  Pozdrawiam

  11
  16
  Odpowiedz
  • ML

   pan piotr rusiecki ktory jako administrator grupy fb łomianki cenzuruje i wyrzuca mieszkanców z tejże grupy jeżeli ważą sie skrytykować stracone lata 2010-2018

   8
   2
 11. Do Janusz

  Dokładnie! Ja stawiam na Rusieckiego na Burmistrza i na Zajączkowskiego do Powiatu! Czas na sprawdzonych i młodych ludzi!

  7
  21
  Odpowiedz
  • Tom

   Na Rusieckiego będą pisać bzdury, ponieważ się go boją. Jeżeli chcemy coś zmienić w Łomiankach to tylko ON jest w stanie zrobić porządek.

   10
   17
  • Janusz

   Stawia to się na konie wyścigowe albo kawę w barze!
   O miejscu w którym żyjemy, my i nasze dzieci nie mogą decydować łajdaki (nawet „sprawdzone”) i chętni na posadę.
   Jesteśmy ludźmi zasługującymi na szacunek ze strony kandydatów więc powinni umożliwić nam obiektywny wybór i przedstawić publicznie swoje programy.

   2
   0
 12. Przeszłość Rusieckiego

  Dla tych co nie pamiętają to trzeba przypomnieć jakie standardy miał urząd za czasów p. Rusieckiego i do jakich prowokacji się wtedy posuwali, jak traktowali mieszkańców. Zobaczcie jakich meneli i prowokatorów podstawiali na protesty mieszkańców, aż musiała ireagować Policia
  https://lomianki.info/protest-mieszkancow/
  Dobrze, że Info wszystko dokumentował.

  Tylko Adam Salwowski jest jedynym dobrym kandydatem. bo zawsze bronił swoich mieszkańców przed nadużyciami władzy.

  8
  10
  Odpowiedz
  • Artur

   https://lomianki.info/protest-mieszkancow/
   Ta ekipa z flazkami w kieszeniach to koledzy do zadań specjalnych, do bitki i wypitki. Ciekawe czy w tej kampanii uruchomi tę armię straceńców.

   A tak poważnie. To najgorszy z listy powyżej pod każdym względem. I Jako człowiek i jako polityk. Dał się poznać jako ktoś dla kogo nie ważne są uczucia innych osób.

   6
   2
 13. Mirosław Borowski

  Te same gęby. Nie macie państwo za grosz honoru i minimum przyzwoitości startując ponownie do koryta. Wy wszyscy już rządziliście w Łomiankach i co? Łomianki się zwijają nie rozwijają. Niech każdy z was kandydatów pochwali się swoimi osiągnięciami i wymieni po chociaż jednym swoim projekcie który dzięki niemu zrobiono coś dobrego dla mieszkańców. Nie chodzi o jakieś bzdury typu ławeczki, ptasie azyle czy pseudo parki artystów. Pochwalcie się.

  8
  5
  Odpowiedz
 14. Tadeusz

  Rusiecki? Wstydu nie ma po tym jak potraktował wyborców 5 lat temu?
  Uciekł po przegranych wyborach i olał wyborców, którzy głosowali na niego na radnego?
  Drugi raz się nie dam nabrać!

  17
  2
  Odpowiedz
  • JuliaZa

   Nie dla karierowiczów i korporacjuszy – nie dla potencjalnego Radnego naszych Łomianek, P. Karola Główki.

   0
   0
 15. Ile pieniędzy p. Dąbrowski dał p. Rusieckiemu?

  Na temat p. Rusieckiego i tego jakie pieniądze dostawał od p. Dąbrowskiego z gminy znalazłem ciekawy artykuł.

  Pani przewodnicząca Pszczółkowska napisała:
  „Piotr Rusiecki, zastępca burmistrza, który maksymalnie może zarabiać około 11 tys. zł miesięcznie, zarobił w roku 2014 r. – 193 576,80 zł, w 2015 r. – 214 016,40 zł, w 2016 r. – 222 029,70 zł, a w 2017 roku ponad 235 000 zł..
  Z powyższego wynika, że burmistrz Tomasz Dąbrowski (kandydat na posła z listy PIS), przyznawał swojemu zastępcy nagrody od 5 do 7 tysięcy zł miesięcznie!”

  Autorka podpiera się oświadczeniami które składał sam p. Rusiecki, więc chyba w nich nie kłamał.. Mi to przypomina to doniesienia o nagrodach w PiS.

  https://www.mieszkancylomianek.pl/prawo/oddajcie-nagrody/

  11
  3
  Odpowiedz
  • Janusz Zakrzewski

   To jak mu przydzielał, to znaczy niepowinien brać czy wszystkim opowiadać, słabe

   3
   0
  • Andzia do Janusz Zakrzewski

   #Janusz Zakrzewski sugerujesz, że każde pieniądze przyjmie? Aż tak nisko upadł? A taki z niego „orzeł” był na boisku 🙂

   3
   1
  • Zbyszek do Ryszard

   Żabrowska zarabia tyle ile jej przyznała Rada Miejska, a nie tyle ile jej kolega dołoży dodatkowo w „nagrodach”. Chyba Ryszardzie dostrzegasz różnice?

   4
   1
 16. Marika

  Czekam na jakieś konkrety ze strony kandydujących. Program? Doświadczenie? Wykształcenie? Inwestycje?

  9
  0
  Odpowiedz
  • I co dalej...

   Wykształcenie i zawód wykonywany przez obecną Panią Burmistrz, jak i kompetencje aspirujących kandydatów, pozostawiają bardzo wiele do życzenia. Odnoszę wrażenie, że niektórym najlepiej idzie dokonywanie korekt i redagowanie lokalnej gazety, a nie na tym polega zarządzanie co najmniej 27 tysięcznym miastem…

   1
   0
 17. Konkrety

  No dobrze, a czy gdzieś kandydaci na burmistrza przedstawiają swój program? Tak czytelnie: Planuje zrobić A, B, C.

  Rozumiem ze z realizacją będzie różnie, ale chciałbym przynajmniej deklaracje, a nie 'będzie dobrze’…

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *