www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Zamiast kiełbasy wyborczej… pączki – początek kampanii wyborczej

Komitety HALO ŁOMIANKI oraz KWW MARKA ZIELSKIEGO na tłusto rozpoczęły ostatni tydzień karnawału i oficjalną kampanię wyborczą.

Tłusty czwartek zwany też zapustami czy mięsopustem rozpoczyna ostatni tydzień karnawału.  Jest to też ostatni czwartek przed wielkim postem w kalendarzu chrześcijańskim. Tradycyjnie tego dnia smaży się – lub kupuje celem spożycia – pączki i faworki.
Z tej też okazji Komitety HALO ŁOMIANKI oraz KWW MARKA ZIELSKIEGO na ulicach Łomianek rozdawały „wyborcze pączki”.

Z dżemem, z cukrem, z wisienkami, wszędzie pączek dzisiaj z nami!! Rozdaliśmy już ponad 420.000 pozytywnych kalorii. Szukajcie naszej ekipy. Dziękujemy Wam Mieszkańcy za super poranną energię i konstruktywne rozmowy i życzymy TŁUSTEGO CZWARTKU // HALO ŁOMAINKI

Dziś świętujemy Tłusty Czwartek, rozdaliśmy ponad 450 pączusi mieszkańcom – już od samego rana rozdawaliśmy pączki z logo „Łomianki to My” oraz „KWW Marka Zielskiego”. Spotkały nas serdeczne słowa i setki uśmiechów! // ŁOMIANKI TO MY

To dopiero początek oficjalnej kampanii wyborczej. Rozdawanie pączku to pomysł ciekawy, na czasie, choć może faktycznie – jak twierdzą niektórzy – trochę przesłodzony 🙂
Teraz czekamy na to, że kandydatki i kandydaci na Burmistrza i do rady miejskiej, powiatu przedstawią merytoryczne pomysły dotyczące Gminy Łomianki.

mm./red
foto: FB/Halo Łomianki, FB/KWW Marka Zielskiego

 

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

7 komentarzy

 1. Ela

  Bardzo słodki pomysł. Tak trzymać! Takimi pomysłami docieracie do mieszkańców. Ale uwaga, pączki są bardzo kaloryczne!!!

  Komitety chętnie poznaję ale faktycznie brakuje jeszcze konkretów, programów. Mam nadzieję, że to dopiero początek kampanii i na programy też przyjdzie czas.

  Powodzenia Pani Magdaleno, powodzenia Panie Marku!

  10
  3
  Odpowiedz
 2. Nowe Łomianki, bo w Łomiankach potrzeba twardej ręki

  Czy ta kiełbasa wyborcza Cłapińskiej i Zielskiego jest finansowana ze środków komitetów wyborczych w ramach przewidzianych na kandydata limitów? Trzeba będzie to sprawdzić.

  Dlaczego nie piszecie o naszym kadydacie Panie Burmistrzu Piotrze Rusieckim, który zrobi w końcu pożondek z tym bałaganem i twardą ręką złapie to wszystko z twarz.

  4
  8
  Odpowiedz
  • B.

   Jak on ma zrobić „pożondek” to może lepiej odpuścić 😉 twarda ręka brzmi jak groźba, poczekamy – zobaczymy

   11
   2
 3. Pawełek

  Komitety bidne bo pączki słabe.
  Wojna cenowa nie tylko w Lidlu i Biedronce ale i w gminie na pączki. Gdzie byliście przez ostatnie lata !? Bo ja nic nie dostałem wcześniej, dobrze ze kampania idzie to i pączka za darmo zjadłem hehe

  2
  1
  Odpowiedz
 4. Janek

  Ciekawe co oni w te pączki wsadzili ?

  2
  0
  Odpowiedz
 5. Tadeusz

  Widać, że Info Łomianki pokazują Cłapińską i Dąrowskiego. Czym sobie zasłużyli na taką promocję? Co muszę zrobić?

  2
  2
  Odpowiedz
 6. Iwo

  Merytoryczna kampania? Eee tam. Zapchajcie się pączkiem. Słabe
  Łomianki potrzebują gospodarza. Pan Zielski przegrywa dla mnie samym wyglądem. Wygląda na zmęczonego życiem. Nie zachęca mnie do zagłosowania na niego. Na dodatek ma u siebie p. Pszczółkowską, która nie zrobiła praktycznie niczego w tej kadencji dla osiedla Stare. Chyba, że ja czegoś nie widzę.
  Wolę już Rusieckiego. Za jego kadencji się budowało! Teraz to nawet robót nie widać i nie wiadomo gdzie idą pieniądze a płacimy wszyscy

  3
  4
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *