Zamiast kiełbasy wyborczej… pączki – początek kampanii wyborczej
Komitety HALO ŁOMIANKI oraz KWW MARKA ZIELSKIEGO na tłusto rozpoczęły ostatni tydzień karnawału i oficjalną kampanię wyborczą.
Tłusty czwartek zwany też zapustami czy mięsopustem rozpoczyna ostatni tydzień karnawału. Jest to też ostatni czwartek przed wielkim postem w kalendarzu chrześcijańskim. Tradycyjnie tego dnia smaży się – lub kupuje celem spożycia – pączki i faworki.
Z tej też okazji Komitety HALO ŁOMIANKI oraz KWW MARKA ZIELSKIEGO na ulicach Łomianek rozdawały „wyborcze pączki”.
Z dżemem, z cukrem, z wisienkami, wszędzie pączek dzisiaj z nami!! Rozdaliśmy już ponad 420.000 pozytywnych kalorii. Szukajcie naszej ekipy. Dziękujemy Wam Mieszkańcy za super poranną energię i konstruktywne rozmowy i życzymy TŁUSTEGO CZWARTKU // HALO ŁOMAINKI
Dziś świętujemy Tłusty Czwartek, rozdaliśmy ponad 450 pączusi mieszkańcom – już od samego rana rozdawaliśmy pączki z logo „Łomianki to My” oraz „KWW Marka Zielskiego”. Spotkały nas serdeczne słowa i setki uśmiechów! // ŁOMIANKI TO MY
To dopiero początek oficjalnej kampanii wyborczej. Rozdawanie pączku to pomysł ciekawy, na czasie, choć może faktycznie – jak twierdzą niektórzy – trochę przesłodzony 🙂
Teraz czekamy na to, że kandydatki i kandydaci na Burmistrza i do rady miejskiej, powiatu przedstawią merytoryczne pomysły dotyczące Gminy Łomianki.
mm./red
foto: FB/Halo Łomianki, FB/KWW Marka Zielskiego
KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
7 komentarzy
Wyślij komentarz
Dopiero trzeci konkurs przyniósł rozstrzygnięcie. Jest dyrektorka żłobka w Sadowej
Po dwóch wcześniejszych, nieskutecznych postępowaniach gmina w końcu wyłoniła osobę, która pokieruje Gminnym Żłobkiem...
Historia spotyka się ze sportem. III Palmirski Bieg Pamięci Janusza Kusocińskiego
W sercu Puszczy Kampinoskiej ponownie pojawią się biegacze, którzy łączą sportową pasję z upamiętnieniem jednego z...
Awaria stacji uzdatniania wody. Pół Łomianek bez wody
Dziś, w niedzielę 18 sierpnia, doszło do awarii jednej ze stacji uzdatniania wody, przez co w znacznej części ...
W Łomiankach odbyły się uroczystości z okazji Dnia Wojska Polskiego i rocznicy Bitwy Warszawskiej 1920 r.
16 sierpnia w Burakowie odbyły się uroczystości patriotyczne z okazji Dnia Wojska Polskiego i rocznicy Bitwy...
Kończy się termin składania wniosków w Łomiankach. Można dostać do 1000 zł na zbiorniki i ogrody deszczowe
Tylko do 31 sierpnia mieszkańcy Łomianek mogą ubiegać się o dofinansowanie na przydomowe zbiorniki na deszczówkę i...
Straż Miejska w Łomiankach odłowiła jeżozwierza. Widziany był drugi osobnik
Nietypowa interwencja Straży Miejskiej w Łomiankach. We wtorek przy ul. Zachodniej strażnicy odłowili jeżozwierza,...
„Informacje z Mazowsza” – program informacyjny samorządu województwa mazowieckiego #162
W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego "Informacje z Mazowsza" zachęcamy do...
Nowa przestrzeń sołecka w Łomiankach Dolnych. Mieszkańcy spotkali się przy ognisku
W sobotę, 8 sierpnia 2026 roku, mieszkańcy Łomianek Dolnych spotkali się na wspólnym ognisku zorganizowanym na nowo...
Długi sierpniowy weekend? A może na mazowieckiej wsi?
Nie trzeba jechać setek kilometrów, by dobrze wypocząć. Kilkugodzinny dojazd, stanie w korkach, szukanie noclegu -...

















Bardzo słodki pomysł. Tak trzymać! Takimi pomysłami docieracie do mieszkańców. Ale uwaga, pączki są bardzo kaloryczne!!!
Komitety chętnie poznaję ale faktycznie brakuje jeszcze konkretów, programów. Mam nadzieję, że to dopiero początek kampanii i na programy też przyjdzie czas.
Powodzenia Pani Magdaleno, powodzenia Panie Marku!
Czy ta kiełbasa wyborcza Cłapińskiej i Zielskiego jest finansowana ze środków komitetów wyborczych w ramach przewidzianych na kandydata limitów? Trzeba będzie to sprawdzić.
Dlaczego nie piszecie o naszym kadydacie Panie Burmistrzu Piotrze Rusieckim, który zrobi w końcu pożondek z tym bałaganem i twardą ręką złapie to wszystko z twarz.
Jak on ma zrobić „pożondek” to może lepiej odpuścić 😉 twarda ręka brzmi jak groźba, poczekamy – zobaczymy
Komitety bidne bo pączki słabe.
Wojna cenowa nie tylko w Lidlu i Biedronce ale i w gminie na pączki. Gdzie byliście przez ostatnie lata !? Bo ja nic nie dostałem wcześniej, dobrze ze kampania idzie to i pączka za darmo zjadłem hehe
Ciekawe co oni w te pączki wsadzili ?
Widać, że Info Łomianki pokazują Cłapińską i Dąrowskiego. Czym sobie zasłużyli na taką promocję? Co muszę zrobić?
Merytoryczna kampania? Eee tam. Zapchajcie się pączkiem. Słabe
Łomianki potrzebują gospodarza. Pan Zielski przegrywa dla mnie samym wyglądem. Wygląda na zmęczonego życiem. Nie zachęca mnie do zagłosowania na niego. Na dodatek ma u siebie p. Pszczółkowską, która nie zrobiła praktycznie niczego w tej kadencji dla osiedla Stare. Chyba, że ja czegoś nie widzę.
Wolę już Rusieckiego. Za jego kadencji się budowało! Teraz to nawet robót nie widać i nie wiadomo gdzie idą pieniądze a płacimy wszyscy