www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Koncert Bike Lovers & PECTUS // VIDEO

Po kilku latach przerwy mieszkańcy Łomianek znów mogli się bawić na koncercie plenerowym organizowanym przez władze Łomianek. Wystąpiły zespoły Bike Lovers oraz PECTUS…

Bike Lovers – zespół który powstał w Łomiankach ponad 20 lat temu – wykonał wiązankę standardów rockowych. Mogliśmy usłyszeć znane i lubiane przeboje takich gwiazd jak Led Zeppelin, AC/DC czy Deep Purple.

Po udanym koncercie Bików nadszedł czas na gwiazdę wieczoru czyli zespół PECTUS. Występ braci Szczpanik (cześć z braci mieszka w Łomiankach) został euforycznie przyjęty przez fanów. Łatwe w odbiorze i melodyjne utwory nawet tym, którzy nie znają repertuaru PECTUSa, wpadały w ucho po pierwszym refrenie.
Ciekawostką było to, że jeden z braci podczas koncertu oświadczył się wybrance swojego serca – oświadczyny zostały przyjęte 🙂

„Dobrze, że burmistrz wrócił do organizowania koncertów gwiazd muzyki. Mam nadzieję, że to nie tylko z okazji zbliżających się wyborów.” – podsumowała z uśmiechem jedna z uczestniczek koncertu…

Zapraszamy do obejrzenia fragmentów koncertu.

Koncert Bike Lovers & PECTUS // VIDEO

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

7 komentarzy

 1. Paweł

  Koncert Nafciarza i Bików bardziej mi się podobał. Ale Pectusy też dali radę. Dobry teledysk.
  ROCK;n;ROLL!

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Baśka

  Impreza dobra, ale rzeczywiście szkoda, że przez ostatnie lata nic się takiego nie działo. Dobrze wspominam koncerty za czasów Pana Pszczółkowskiego i Pani Mikruty. Koncert Kombi, Patrycji Markowskiej, In Grid albo Norbiego to były wydarzenia.

  Wiem, wiem, wiem, że teraz zamiast Dni Łomianek jest piknik w Wilczeńcu, ale nie wszyscy przepadają za strzelankami typu Bitwa z Łomiankami.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. M2013

  Z koncertów i Dni Łomianek zrezygnowano, bo to niepatriotyczne, więc jest Bitwa. A teraz jest jedno i drugie. Na bogato.

  0
  0
  Odpowiedz
 4. żenada do kwadratu

  te trzy kropki w nagłówku i te teksty „podsumowała z uśmiechem”. czy dalej jest pan panie Maćku zdania że jest pan niezależny ? Jeżeli chce być pan niezależny nie może pan przedstawiać swojej opinii publicznie, a Pan za każdym razem to robi ! Suche fakty, informacje jak było, gdzie i jakie było zainteresowanie, jak się bawili ludzie. Każdy kto był ma swoje zdanie na ten temat, pan nie musi kreować i przedstawiać ludziom swojej opinii. A jeżeli pan chce to robić to trzeba założyć bloga !

  0
  0
  Odpowiedz
 5. entomol

  A ja myślę, że wielu sobie zadaje podobne pytanie czy takie koncerty będą organizowane w przyszłości, a nie tylko w roku wyborczym. Taki czas mamy, pełen pytań i niewiadomych 😉 A ludzie chcieliby więcej, bo to fajne i podoba się. Ja nie widzę w tym cytacie nic niestosownego, a wręcz widzę pozytywne (uśmiech pani, a nic nie napisano, że to był uśmiech zawistny i zgryźliwy) i szczere wyrażenie euforii z koncertu oraz nadziei na więcej. Czepiasz się.

  0
  0
  Odpowiedz
 6. Pectusiara

  Też mam nadzieję, też piszę to z uśmiechem nadziei, że takie koncerty będę, jak to kiedyś bywało, nie tylko co cztery lata z okazji wyborów, niezależnie czy władza się zmieni czy nie.

  Ci się coś pomieszało. Najpierw przeczytaj to co Ci się napisało, bo sensu mało. Jak masz zamiar hejtować to zmień lokal.

  0
  0
  Odpowiedz
 7. Anonim

  Za czasów Pszczołowskiego bardzo takie imprezy krytykował Rusiecki i Krystecki a dziś widać, że bardzo chętnie pokazują się i robią sobie sweet focie na koncerciku kiełbasiano wyborczym.

  Jak to się zmienia pukt widzenia od punktu siedzenia ;-0

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *