www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Koniec z paleniem gumy na parkingu przy Brukowej

Pisk opon i ryk silników samochodowych, dobiegający w godzinach wieczornych i nocnych z okolic Galerii Łomianki, irytował nie tylko mieszkańców Dąbrowy Leśnej i Burakowa, ale był też słyszalnych w odleglejszych osiedlach Łomianek.

Mieszkańcy niejednokrotnie zgłaszali ten fakt Policji i Straży Miejskiej. Pisaliśmy też o tym na łamach ŁOMIANKI.INFO. Informacje o uciążliwościach dotarły do Auchan Polska, będącego zarządcą parkingu przy ulicy Brukowej.

– Pojawiły się liczne głosy mieszkańców Łomianek i klientów Galerii Łomianki dotyczące, odbywających się na parkingu Galerii Łomianki w godzinach nocnych, nielegalnych zawodów samochodowych i motocyklowych – informuje Agnieszka Parchimowicz, Marketing Manager Galerii Łomianki. – W odpowiedzi na nie zarządca tego terenu – spółka Auchan Polska, w porozumieniu z zarządcą Galerii Łomianki – podjął decyzję o rozpoczęciu prac, które ograniczą te uciążliwe dla lokalnej społeczności praktyki – dodaje.

Na terenie parkingu przy Galerii Łomianki, przy ulicy Brukowej, zostanie ustawionych ponad 700 elementów. Na rogatkach krótszych alejek zostaną zamontowane stalowe słupki, a na pozostałych częściach parkingu pojawią się progi spowalniające. W pierwszym etapie (od 7 lipca), wykonawca zamontuje słupki, potem progi spowalniające. Prace mają potrwać do 31 lipca. Agnieszka Parchimowicz zapewnia, że wykonawca dołoży wszelkich starań, by prace wpłynęły w jak najmniejszym stopniu na komfort klientów korzystających z oferty Galerii Łomianki.

Czy to oznacza koniec nocnych hałaśliwych uciążliwości, a ślady „palonej gumy” znikną po kilku obfitszych opadach deszczu? Zapewne mieszkańcy mają taką nadzieję.

mm. / red.

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *