www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Kulturysta z Łomianek stanął 5 razy na podium!

W Markach odbyły się prestiżowe zawody kulturystyczne NPC. „Ambasadorzy” Łomianek stanęli 5 razy na podium! „To był bardzo udany debiut Tobiasza Gałązki na scenie NPC” –  komentuje trener Kamil Bauer.

W miniony weekend – 21 października – w Markach (pod Warszawą) odbyły się prestiżowe zawody kulturystyczne National Physique Committee organizowane przez legendę polskiej kulturystyki Roberta Piotrkowicza.
W zawodach uczestniczył – z sukcesami – mieszkaniec Kiełpina Tobiasz Gałązka wraz ze swoim trenerem Kamilem Bauerem, który również jest mieszkańcem Łomianek.

– Zawody były bardzo mocno obsadzone. Oprócz dużej liczby startujących udział brały osoby z poza naszego kraju, jednak nie przeszkodziło to nam w zdobyciu aż 5 tytułów! – komentuje Kamil Bauer.

„Ambasadorzy” Łomianek wrócili z zawodów z 3 miejscem True Novice 90kg, 3 miejscem Beginners 90kg, 2 miejscem True Novice classic physique kat. C, 1 miejscem Beginners classic physique kat. C oraz 1 miejscem w kategorii OVERALL classic physique Beginners.

– W sumie na 7 wyjść na scene 5 razy zdobyliśmy podium, dwukrotnie występowaliśmy z zawodnikami znacznie cięższymi z większą masą mięśniową gdzie zajmowaliśmy 6 miejsce, a tylko 5 wchodziło do finału. Był to również debiut Tobiasza na scenie NPC i zdecydowanie możemy uznać go za bardzo udany – podkreśla Kamil Bauer.

Na co dzień chłopaków można spotkać w ICDS Fitness Club gdzie trenują i prowadzą treningi personalne.

mm./red.

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *