www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Lekko strawne… fraszki i aforyzmy

14 września 2012r. o godzinie 19:00 w Domu Kultury w Łomiankach odbyła się promocja książki Kazimierza Peczyńskiego pt. „Lekko strawne”. Kazimierz Peczyński jest wielokrotnym laureatem Turnieju Jednego Wiersza „Na strychu w Łomiankach”, Mazowieckiego Konkursu na Fraszkę o Statuetkę Jana Kochanowskiego w Zwoleniu jak również dwukrotnym zwycięzcą prestiżowego Ogólnopolskiego Konkursu na Fraszkę im. Stanisława Jerzego Leca w Nowym Targu.

Pierwszą atrakcją wieczoru był konkurs na napisanie fraszki własnej twórczości, które oceniało jury w składzie: dyr. Domu Kultury Miłosz Kamil Manasterski, Zbigniew Irzyk i bohater wieczoru Kazimierz Peczyński. Jury wyłoniło trzech laureatów najlepszych fraszek, a zwycięzców nagrodzono tomikiem poezji promowanej książki. Po konkursie mogliśmy usłyszeć kilka fraszek autora w wykonaniu Jerzego Serzysko, dyr. Miłosza Kamila Manasterskiego i Kazimierza Peczyńskiego.

Ostatnią atrakcją wieczoru był koncert młodego zespołu „CALISKY”, który zaprezentował kilka swoich przebojów. Utworom na bis towarzyszyła owacja na stojąco. Wieczór zakończył się słodkim poczęstunkiem oraz lampką wina w kameralnej atmosferze.

źródło: Dom Kultury w Łomiankach
redakcja@lomianki.info

Lekko strawne... fraszki i aforyzmy

Lekko strawne... fraszki i aforyzmy

Lekko strawne... fraszki i aforyzmy

Lekko strawne... fraszki i aforyzmy

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *