www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Łomianki kibicują tenisistom stołowym

W myśl zasady: „jak się sam nie pochwalisz…”, chciałbym opisać codziało się w Stowarzyszeniu Popularyzacji Tenisa Stołowego PRO FUTUROpodczas kilku ostatnich miesięcy.

TURNIEJE:
Otwarte Grand Prix – cykl 12 turniejów w najlepszych salach kraju zciągle rosnącą pulą nagród odbył się w trzech miejscach. Nieskromniepodkreślę, że to najlepsza impreza tego typu. Cieszymy się największąfrekwencją, pulą nagród i sportowym poziomem.
Rozpoczynaliśmy oczywiście w Łomiankach.
Zawsze podkreślamy obecność naszego miasta największym baneremreklamowym nakażdej sali, z napisem:„ŁOMIAKI KIBICUJĄTENISISTOM STOŁOWYM”.Pokazujemynajmłodszym zmaganiazawodnikówekstraklasy, wręczamyfantastyczne nagrody,zapraszamy do współpracylokalne media isponsorów.
Jako pierwsza wycieczkędo Paryża ufundowałafirma FIESTA zŁomianek, kolejni sponsorzypodarowali nagrodywarte 25 000 zł.
Na każdym turniejupula nagród kształtujesię od 6 000 – 10 000 zł.
Przy otwartym GrandPrix pomaga nam całamasa przyjaciół.Firma SŁAWBUDDEVELOPER jest z namiod samego początku,3 TOPOLE – przekazujesłodycze non stop+ inną pomoc, MARKBUD (producent markowychokien) dzielniewspiera wszystkie naszepoczynania.

SEKCJA:
Tu niestety musieliśmyrobić zmiany.Obecnie ICDS oferujewszystkim dyscyplinomczas jedynie odgodz. 20-22.
Dzieci i młodzież grająca w zeszłym sezonie na 14 stołach musiałaprzenieść się do szkoły w Dziekanowie Leśnym.Stworzyliśmy tam całkiem niezłe warunki, a od stycznia powstaniedodatkowo filia w Łomnej.
Późnym wieczorem w środy i piątki zapraszamy do ICDS wszystkichdorosłych. Dzieci i młodzież – w pozostałe dni tygodnia do Szkoły Podstawowejul. Akinsa w Dziekanowie Leśnym.
Zawsze w poniedziałki gramy tam o słodkości i czekoladki.SŁODKI TURNIEJ prowadzony jest bardzo popularną w krajach zpółnocy metodą na handicap czyli „”fory””. Wygrać może każdy, a pojedynkisą bardzo emocjonujące.Dziękujemy za pomoc wszystkim sponsorom a w szczególnościHURTOWNI SPOŻYWCZEJ.

LIGA:
Rozgrywkami ligowymi opiekują się Wojciech Zawadzki i Piotr Kowalczyk.Podczas dwóch sezonówwywalczyliśmyawans do IV i III ligi.Nie jest to sprawałatwa, startującychekip jest 24, a awansempremiowana jesttylko jedna. Dodam żena Mazowszu jest 78klubów z niezliczonąilością drużyn.

100 TURNIEJÓW TENISA STOŁOWEGO DLA JERZEGO:
Rok temu zorganizowaliśmyfantastycznąakcję zbiórkidla Wielkiej OrkiestryŚwiątecznej Pomocy.Zebrało się 116organizatorów z całegokraju i Europy.Wszyscy zrobili swojeimprezy jednegodnia. Wrzuciliśmy dopuszek wolontariuszyWOŚP ok. 100 000 zł.Mamy zdjęcia z turniejówi nadzieję, że innedyscypliny w tym rokuzagrają dla Jurka w podobnysposób i wspólniezrobimy sportowąorkiestrę. Ministrowieczasami zapominająo takich obietnicach,ale skuteczne przypominanieczasami przynosiskutek. Do tegorocznejedycji zgłosiłosię już ponad 70 organizatorów. W naszym mieście i okolicach zagrajak zwykle Łomna, Dziekanów Leśny i Łomianki.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA TURNIEJE I DO UCZESTNICTWA W SEKCJI.
Szczegółowe informacje na stronie: www.spts.com.pl

Waldemar Czapski

Łomianki kibicują tenisistom stołowym

Łomianki kibicują tenisistom stołowym

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *